Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 34 fokban viszitek a babát...

34 fokban viszitek a babát du. sétálni, levegőzni, vagy ilyenkor kihagyjátok?

Figyelt kérdés
jún. 19. 16:14
1 2 3
 1/21 babyboom567 ***** válasza:
54%
Dehogy is,még a 7,5 évesemet sem viszem ki.De biztos lesz olyan, aki kiviszi.
jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy már nem baba (21 hónapos) de az evések, alvások miatt nálunk úgy alakult, hogy általában 10-12 és 17:30-19:30 között jövünk-megyünk.

Szerencsére a lakótelepen több árnyékos játszótér is van, tűző napon még az oda-visszaúton is csak minimális időt töltünk, így nincs gond.

Egyébként tavaly is hasonló volt a napirend, pont nyáron állt át a napi egy alvásra :)

jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak reggel és esti órákban vagyunk kint kánikulában, kb 2-2 órát.
jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Most eddig ha nagyon meleg volt, reggel es kb fel 5 utan mentunk ki delutan, az ugy volt.

De most jelenleg is tok meleg van, szerintem ma mar nem jutunk ki, mert 6kor mar furdes van, aztan alvas.

De meglatjuk.

Mivel reggel mindig 5-kor kel, ezert boven van idonk kint lenni delelott :D

1 eves.

jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak később megyünk le.
jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha utcára kell menni, csak 5 után. Udvaron szoktunk kint lenni de szintén 5 után.

Egyébként a suliba séta oda-vissza viszont muszáj 4-kor, de ez sem tart már sokáig és nem mindennap, csak ha az apjuk tovább dolgozik, tegnap pl.

jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Reggel megyünk ki most csak
jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%
Nem. De én amúgy is az a 4 fal között a tökéletes fajta vagyok, így mi alapból nem nagyon jártunk ki
jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ma muszáj volt 2 órakor kimennünk, mert oltásra vittem. Csak 5-5 perc séta volt egyik troli megállótól a masikig, de azt hittem odaposhadunk.


Szóval nem, ha nem muszáj nem viszem.

Tavaly 4-5-6 hónapos volt a legnagyobb nyárban, akkor is reggel 6-kor vagy 7-kor indultunk sétálni. Akkoriban szeretett 5-kor kelni :D


Most 6-kor vagy 7-kor ébred, megreggelizünk és irány sétálni, játszóterezni, 2 vagy 3 órát.

jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
25%
Dehogy viszem ki, amúgy sem mentünk mindennap sétálni..nem kötelező..föleg nem ilyen időben.
jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!