Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezd jönni a hűvös, ki hogy...

Kezd jönni a hűvös, ki hogy viszi ki a babát levegőzni?

Figyelt kérdés
Kúszik, mászik, próbál felállni is, viszont imád kint lenni. A habtapin elvan kint órákat, viszont ugye sokszor lemászik és vissza rakom. Ahogy hül az idő a terasz is egyre hidegebben lesz, hogy vigyem ki, hogy ne fázzon fel vagy meg? Most lesz 8 hónapos

2021. aug. 6. 06:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Milyen hűvös? Augusztus eleje van. Hétvégére újra kánikula lesz. Még szeptemberben is meleg szokott lenni.

Ha van udvarotok, ne vedd el tőle a fűben mászás élményét. Nem fáznak meg olyan könnyen. Ha aggódsz, adj rá két gatyát, és hadd menjen. Örüljünk, hogy nyár van.

2021. aug. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

???


Ma hüvösebb van..

Kap egy vízhatlan nadrágot.



Egyébként amikor kisebb volt, akkor az ilyen napokon a hátamra tettem, vagy babakocsival vittem..

Télen is letettem 6 hónaposan a hóba.. ha sár volt, akkor a fenti felállással voltunk kinn

2021. aug. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
kedves kettes! mivel mászik már nem marad meg a babakocsiban itthon... így vagy a teraszra kell letennem de arról lemászik, vagy a fűbe... több napra ír 25 fokot ami nem hideg, viszont a beton, csempe és a föld igen... még n.volt gyerekem így ezen agyalok, ha a hideg idővel nem kezd el menni, hogy tudunk kint lenni ugyan úgy :)
2021. aug. 6. 07:34
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hüvös????? HOL?????
2021. aug. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nálunk jelenleg 18 fok van..
2021. aug. 6. 07:58
 6/18 anonim ***** válasza:
15%
Hat osszel babakocsiban elviszed setalni levegozni,nyilvan huvosben a koves teraszra es fure se lehet letenni. Majd szepen beul a kocsiba es tologatod az utcan,ahogy mas is. Elhiszem,hogy kenyelmes kirakni a teraszra,de ez csak nyaron megoldas.
2021. aug. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
MEglepö válaszok! Németországban élek, itt már 15 fokban a gyerekeket simán leteszik a teraszra/kertbe, ahol másznak, ücsörögnek, vagy amire kedvük van, és nem lesznek betegek, nem fáznak meg vagy fel, pedig még nincs is rajtuk a fél ruhásszekrény, egy trikó/body, meg nadrág az összes. Zokni csak elvileg van, mert azt minden gyerek 1 perc alatt leszedi.
2021. aug. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém is örökmozgó volt,de csak azért mert mászott az nem jelentette azt hogy csak és kizárólag úgy közlekedtunk hogy ő lent volt a fűben én meg setalgattam mellette.Hidegben bizony beletettem a kocsiba és úgy is elvolt.Nem tudom mennyi idős,de ha amúgy hagyod eleget mozogni attól sem lesz baja ha otthon is kocsiba teszed néha.Nalunk a hóban mászás nem jött be olyan uvoltest levágott hogy csak pillaztam.Vagy 10 percig kellett nyugtatni szegényt úgy kikészült.
2021. aug. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%
Utolso,hogy jutott eszedbe lerakni maszos gyereket a hóba? Te szivesen masznal benne? 🤦
2021. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk is hűvös van. Én az udvaron az utazó ágyat használom játszóháznak. Tud benne játszani, mozogni, de mégis keretek között van. Nálunk például nem olyan az udvar hogy letegyem, nincs jól burkolt terasz se, csak a nedves fű és a ház körül hepehupás beton. Úgyhogy én emiatt csinálom így. Majd ha tipeg, akkor kísérem, de még csak kúszik, így nem fogom letenni.
2021. aug. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!