Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiknek veszem nagyobb hasznát?

Melyiknek veszem nagyobb hasznát?

Figyelt kérdés
Szerintetek 5hónapos babámnak rezgő pihenőszéket,vagy elektromos hintát vegyek?
2010. okt. 30. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk mindkettő volt(van). A lányom a hintát alig használta, nem igazán szerette. A pihenőszéket annál inkább. Sokkal szívesebben üldögélt benne és nézelődött, sokszor elaludt, a hintában soha. Még most is használjuk, bár most már etető széknek, addig amíg nem tud ülni rendesen. 8 hónapos. Én nem vennék hintát, szerintem nem éri meg, de baba függő. Van aki viszont nagyon szereti.
2010. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a pihenőszéket mi 2 hós korától használjuk, nagyon szereti a kisfiam. ebben is evett, amíg nem tudott megülni. az elektromos hintáról sajna nem tudok véleményt írni, nekünk az nincs. én most próbálom majd ki az állványos hintát, amit kaptunk, remélem fog neki tetszeni.
2010. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:-)
2010. okt. 30. 13:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pihiszéket már nem vennék nem tudom hol tart mozgásfejlődésben a babád, de az én lányom 6 hósan mászott már és nem maradt így meg benne. Ami nekünk nagyon jó volt és amit én vennék a helyedben az az ajtóra erőíthető rugós hinta:) az én lányom hónapokig imádta!!!
2010. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem vennék, inkább dönthető etetőszèk! Lassan ülni mászni fog, felesleges 1-2, hónapra megvenni, ennyi erővel a hordozóba is teheted!

Az etetőszèket akár 2-3 éves koráig tudod használni!

2010. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 hónapos a lányom és mindkettő van ,de nem nagyon szereti/szerette!Viszont vettünk egy dönthető etetőszéket és abban imád nézelődni!Szerintem egy 5 hónapos baba már nem sokái marad meg sem a hintában sem a pihenőszékben!Lassan már magától ül...
2010. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6 hónapos fiamnak most tesszük el a pihenőszékét. Eddig szuper volt, de most már jobbra-balra-előre dől benne, nem biztonságos.

Elektromos hintát sem vennék, mi az ajtókeretbe tettünk két kampót és arra akasztjuk fel a hintát, ha kell. Igaz azt eddig még csak a nagyobb gyerek használta, mert a kicsi nem ül benne stabilan.

2010. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vegyél olyat, ami 2 az egyben. az a legjobb! :)
2010. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!