Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, általában...

Kisbabás anyukák, általában hány órát alszotok egy nap?

Figyelt kérdés
És hány hónapos a babátok?
jún. 7. 07:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapos.

Délután én is alszom vele olyan kb 1 órát, éjszaka kétszer kel enni, kb 11 és 3 órakkor( + - fél óra), én általában 9kor alszom el, és fél 8-8 az igazi reggeli ébredés mikor már nem alszik vissza rögtön evés után

jún. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azta, akkor 10 órát alszol éjjel 2 megszakítással + még 1 du? Az nem semmi!
jún. 7. 08:06
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Már nem olyan pici, mindjárt 11 hónapos, de a kezdetektől kb 6 órát alszok éjjel (most már egyben, az elején darabokban). nappal nem tudok aludni, mert olyan rövideket alszik, hogy csak rosszabbul vagyok fél óra alvás után.
jún. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én pontosan ugyanúgy, mint a 3as.
jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10 hónapos, én 6-7 órát alszok szinte megszakítás nélkül. Jó így.
jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos. Éjjel 10-11 alszik ébredés nélkül.én olyan 8-9et ahogy kedvem van lefeküdni.
jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hónapos a fiam. Kb 10kor fekszünk és 7-8 között kel. Ha van valami szepa sírás vagy valami akkor éjjel 1x fel kell kelni hozzá, de az inkább utazás után szokott csak lenni. Néha meg én nem tudok aludni így van 11 éjfél is mire elalszom. Tehát olyan 8 órát alszom átlagban éjjel.
jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Innen is látszik, hogy csak városi legenda, hogy újszülött mellett egyáltalán nem tud az anyuka aludni
jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én pl tök jókat aludtam a kisfiammal. Éjszaka nyilván kelt 2-szer, 3-szor, nagyon ritkán 4-szer. De napközben volt, hogy 4 órákat is aludt/alszik (most 17 hónapos)

Ilyenkor ha úgy éreztem, aludtam vele.


A barátnőm 3 hónapja szűlt, se éjjelük, se nappaluk. A picit nem tudja letenni. Csak kendőben van el.


Éjszaka 2 óránként kel... pokoli nekik :(

jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hónapos, nap közben fél óránál nem alszik többet egyszerre, úgyhogy csak éjszaka tudok aludni mellette. Most már csak 2x ébred (a reggel 6 utáni ébredést nem számolom, de 8-9-ig még visszaalszik). Általában 6 órát alszok éjszaka 3 részletben.
jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!