Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féléves baba éjjel 5-20...

Féléves baba éjjel 5-20 percenként ebred. Tipp?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete. Kezdek a vegleteimen lenni... ha 1 órát tudok aludni, az már siker, sokat segít. Szerintem fogzik. Előtte se volt nagy alva 3-6x ébredt akkor is, de ez most nagyon durva.


Az inyet kenjuk, ha nagyon sír, 1x 1x kap fájdalomcsillapítót.


jún. 4. 20:42
 1/7 A kérdező kommentje:
(TAPSZERES)
jún. 4. 20:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sírva kel?
jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hozzátápláláshoz nem lehet köze? Nálunk volt vele gond bőven.
jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sírva kel igen, de nem olyan rettentően keservesen. Pár ringatas után visszaalszik. Napkozben nagyon nehezen tudom létenni, lehet a szeparacios szorongashoz is van koze.


Hozzataplalastol független szerintem. Hasfajas volt nálatok? Vagy miért?

jún. 5. 01:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet alvási regresszió. Ringatva altatod el mindig és úgy rakod le?

Elvileg még éberen kell lerakni, mert ha a karodban aludt el és a kiságyban kel fel megijedhet, hogy hogyan történt a helyzetváltoztatás.

Ringathatod kicsit csak ne alvásba ringasd.

Amúgy annyira sír hogy muszáj bemenni hozzá? Nem csak nyöszörög? Nekem volt olyan, hogy azt hittem sír, aztán csak nyöszörgött kicsit majd aludt is.

jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, igen, nálunk pont azzal együtt kezdődött és tartottunk szünetet, rögtön elkezdett rendesen aludni. De neki allergiája is volt, eleve rossz emésztésű baba, gasztrora is jártunk már ekkor.


Amúgy mozgásfejlődés miatt is sokat romolhat az alvásuk.

jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a mozgásfejlödés plusz fogzás kombó volt a ludas. Most már lassan jár, hát érezni az alvásán. Nem olyan durva nint félévesen a maszásnál, de észrevehető. Igazából csak az használt amikor beindult végre, egyéb praktika nem vált be.
jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!