Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon rosszul alszunk esténké...

Nagyon rosszul alszunk esténként.8hós a fiam és 5 percenként kelt éjjel is. Ki használt chamomilla homeopátiás gólyócskákat és mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én babám 7hetes, és a napokban ő is rosszul alszik,10 perceket, aztán felsír. Már én is gondoltam rá, de túlzásnak tartom. Lehet,hogy csak gyötri valami a pociját...
2009. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is rosszul alszunk,ezért kipróbáltam a chamomillát én is. A ch15-öst teljesen hatástalannak éreztem, de a Ch30-as jobb volt. Ebből kapott naponta többször 5 golyót, utolsót alvás előtt. Kicsit jobb lett, de az én 8 hós kisfiam még így sem alussza át az éjjelt, minimum kétszer felkel.

A babód nagyon sokszor kel, talán a foga éppen most töri át az ínyét? Vagy mindig ilyen nyugtalan volt?

Az is lehet, hogy a szeparációs szorongás most indult be nála.

na, nem okfejtek tovább, mert végülis csak a chamomillát kérdezted. Az én tapasztalatom a fent leírt.

Ha kipróbáltad, majd várom a Te tapasztalatodat is!

2009. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kisfiam is sokszor felkelt és vetem neki Camomilla 9CH vagy Camomilla 12CH és bevállt mindkettő úgy aludt mint a kisangyal!
2009. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!