Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen homeopátiás golyocskáka...

Milyen homeopátiás golyocskákat ajáltok a 38. hétbe ami segiti a szülésem?

Figyelt kérdés
és ami hatékony jó, és hogy kell szedni?
2009. febr. 1. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Létezik a málnalevél tea (naponta 2x egy csészényi) és a homeopátisá bogyók: Caulophyllum , Cimicifuga. Nekem a szülésznő azt mondta, hogy 3x5 bogyó egyik nap az egyikből, másik nap a másikból.

De ha a keresőben utánanézel, látni fogdo, hogy van vagy 50 kérdés már a témában és lesznek más alternatívák is. Egyébként a 36. héttől kezdhetőek már, mert el kell telnie egy kis időnek mire hatnak...

2009. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En Caulophyllum 5CH-t szedtem a 36. hettol napi 5 golyocskat es reggel-este ittam egy csesze malnalevel teat.

Kiirt datum elott negy nappal szultem, tehat harom es fel hetig hasznaltam ezeket es gyors szulesem volt. Elfolyt a magzatviz, ekkor meg zart voltam, harom orat voltam igy, de fajasok nem jottek, majd jott az elso es hozta a tobbit is. Egybol ket percesek voltak, bo ket oran keresztul vajudtam es meg is szuletett a fiam. Vajudas kozben mar nem szedtem a homeos bogyot, mert annyira intenziv volt az egesz, hogy eszemben sem volt semmi ilyesmi. Tehat ket ora alatt tagultam ki nullarol teljesen. Jah, egyebkent en gatmasszazs is csinaltam szinten 36. hettol, vedelemmel szultem vagas, repedes es varras nelkul meg a kozel negy kilos fiamat, ez volt az elso szulesem. A huvelyem mar ot hettel a szules utan a regi volt, nem tagabb, nem fajt semmim mar szules utan egy oraval sem. (Tudom, hogy nem ezt kerdezted, de nem vagyok benne biztos, hogy a homeos bogyo nem-e segitett abban, hogy ilyen rugalmasak voltak a szoveteim, szoval talan ez is ide tartozik.)

2009. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!