Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 8 hónapos kisbabám...

Van egy 8 hónapos kisbabám (fiú) Két napja abbahagyta a gagyogást. Pedig eddig be nem állt a szája. Csak néz, a jobb kezével csapkod, néha sír.Most jött ki az 5. és 6. foga a múlt héten. Nem hiszem, hogy a fogzás miatt lenne. Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
Semmi betegséget nem veszek észre rajta. Nagyon aggódom, hogy ez mi lehet?! Ismerős valakinek az ilyen helyzet?

máj. 27. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ideiglenes. Az én 11 hónapos fiamnak is voltak csendesebb napjai/hetei.

De ha aggódsz, keresd fel a háziorvost, hátha tud valamit mondani rá.


Ha eszik rendesen és akár nevetgél, szerintem nem kellene, hogy gond legyen.

máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű most mással van elfoglalva, pl mozgásban fejlődik vagy másban, a beszédfejlődés meg háttérbe szorul. Nálunk is időszakos, hol be nem áll a szája, hol csendben van nagyrészt. De pl nagymozgások előtt-körül se mondja annyit a magáét.
máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt nálunk is. Be nem állt a szája gügyögött gagyogott majd abbahagyta. Pár hét múlva újrakezdte. Nem kezdett valami nagymozgást a kisfiad? Nekem akkor kezdett el jobban járni. Azt veszem észre hogyha valami mozgása fejlődik akkor kevésbé gügyög.
máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen pici korban szerintem nincs jelentősége! Később viszont figyelni kell erre!

Velünk 1 éves korban történt meg.

Szavakat mondott: baba, mama, vava (kutya), stb.

Aztán hirtelen abbahagyta.

Autista... :(

máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Szerencsére nevet nagyokat, de szokásosnál sokkal rosszabb kedve van. Most új mozgást se vettem észre nála, de figyelem.

4# nagyon sajnálom. Mennyire rossz a helyzet, ha szabad kérdeznem? Csak úgy egyik napról a másikba abba hagyta a beszédet?

máj. 27. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:
4 előtte vettetek esetleg észre valamit?
máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!