Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már megint alvás gond, de...

Már megint alvás gond, de adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

9 hós lesz. Eddig kézben aludt, vagy hintában. Pár napja semmi sem jó neki. Forgolódik a kezünkben is, a hintában is, az ölemben is, de az ágyában sem alszik el. De nyafog, hogy álmos. Felveszem, eldől oldalra, szépen csukja is be a szemét, de amint behunyja, amint rájön, hogy ő mindjárt elalszik, azonnal kipattan a szeme és tiltakozik az elalvás ellen. És ez megy rendszeresen. A múltkor a babakocsiban is szépen elaludt, nem úgy mint előtte, most megint nem alszik el, ott sem. Már kezdtem örülni, hogy talán itthon is könnyebb lesz az elalvása, de nem. Csak nyafog. Most mit tegyek. Tényleg hagynom kellene sírni?

(Aki csak leteszi és már alszik is a babája, az ne írjon, mert nem tudja úgy sem, milyen nehéz helyzet ez.)


2010. okt. 29. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
ülj le az ágya mellé és várd meg míg elalszik a kármilyen sírást csap akkor is. Kis puszilgatás simogatás. Pár nap de rájön a lénygre. Kitartás!
2010. okt. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is, az lenne a legjobb, ha hagynád sírni, én speciel hozzá se nyúlnék, kíméletlenül hangzik, de hamarabb rájön, hogy fölösleges sírnia. Tudom, vannak, akik azt mondják, hogy ha hagyom sírni, akkor csak arra tanítom, hogy nem számíthat rám. Most komolyan: gondolod, hogy sérült lesz nagyobb korában?...á engem is hagytak sírni:D és teljesen normális vagyok. Az én babám 3 hónapos. Hasfájóssága miatt közénk szoktattuk, de elmúlt a hasfájás, vissza akartam tenni a szobájába. Először nyuktatgattam az ágya mellett. Azt hiszed elhallgatott?:D Ha tudja, hogy ott vagyok, azt gondolja, van értelme sírni, mert nekem könyörög. Aztán rácsuktam az ajtót, bekapcsoltam a bébi figyelőt, és napról napra kevesebb a sírás:D
2010. okt. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta.. felvesz-letesz módszer, mást nem tudok javasolni. Most már tényleg csak leteszem és csukja a szemét, de ehhez 1-2 hetet végig kell csinálni. Nappal és este is ugyanaz legyen a módszered, mert különben összezavarodik és nem fogja tudni, hogy "mikor kell aludni", kiságyban? babakocsiban? hintában? kézben? Ezért nagyon fontos, hogy mindig egyféle képpen altasd!
2010. okt. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!