Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már kapaszkodva jár a...

Ha már kapaszkodva jár a lányom, akkor mennyi idő kb mire magától járni fog?

Figyelt kérdés
A kanapé és a székek mentén kapaszkodva jár, és ha fogjuk a kezét, még szalad is, persze enyhe túlzással. Egy hete van ez. Mikor indulnak el a babák, ezek után még mennyi idő? 1-2 hónap, hét?
2009. jan. 5. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egyénileg változó, az én kislányom 9-10 hós korától ment kézenfogva és kapaszkodva, teljesen önállóan viszont csak 15 hós kora óta jár. Hosszú az út az "épphogy odarohanok A pontból B pontba"-tól az igazi sétálgatásig.
2009. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 8 hónapos korától sétált úgy, hogy fogtuk a kezét és 11 hónaposan indult el magától, kb. 2 hét kellett, hogy ne rohangáljunk utána, mert még elég ingatag volt, de azóta folyamatosan csak megy és megy...:-)
2009. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, az én lányom is 8 hónapos :)
2009. jan. 5. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!