Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet mézet ill....

Mikortól lehet mézet ill. forralatlan vizet adni a babáknak?

Figyelt kérdés
10 hónaposak vagyunk és fáj a babám torka. Mit adjak neki?
2010. okt. 27. 22:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%
Tudtam hogy lesznek itt akik majd megszólnak! Én csak leírtam valamit,de senkinek nem kell követnie. És köszönöm a babám fogai rendben vannak!!!
2010. okt. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet került még a mézet! A forralatlan vizet is legkorábban egy éves kora után adnám, bár én most is inkább babavizet veszek neki (pl. Szentkirályit mi is isszuk, neki is jó). A csapvizet én sem iszom meg forralva sem, mert büdösnek találom, főzéshez használom csak, de ez persze attól is függ, hogy nálatok milyen a víz!
2010. okt. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

víz:babavizet kap,első perctől forralatlanul.Csapvizet forralva se,mert itt gané a víz./városi csatornarendszer :( /

méz:6hónapos,és egy hete itattam vele mézes kamillateát.Megfázásra.Inkább,minthogy gyógyszerrel tömjem.Semmi baja,sőt MEGGYÓGYULT!De mindenki maga dönt,hogy szerinte mi a rosszabb... Jótanács:mézet csak termelőtől.

Azt meg aki mézet tett a cumira,minek bántani???Nem a te,vagy a gyereked szájába szórt be 1kg cukrot...Válaszolt a kérdésre,és akkor lenne szuper,ha mindenki erre koncentrálna.Aztán majd a kérdező szűri a válaszokat.

Bocs Kérdező, az offért.

2010. okt. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mézet kizárólag egy éves kor után, nem az allergia, hanem a botulizmus miatt. Elég csúnya betegség, nem éri meg kockáztatni.
2010. okt. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

a mézzel jobb várni másfél éves korig, és csak nagyon óvatosan picit szabad először adni neki, mert nagyon komoly allergiás reakciót válthat ki. én 10 hósan még nem próbálkoznék vele. Akik azt írták hogy semmi baja nem lett a babájuknak, az még nem jelenti azt, hogy más babájának sem lenne. ezt nem lehet előre megmondani, ezért kell óvatosnak lenni.

Megfázásra lehet kapni cebion cseppeket (c vitamin) azt kaphat annyi cseppet egy nap ahány kiló a baba.

2010. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!