Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol evett maga a babatok?...

Mikortol evett maga a babatok? Mikortol hagytatok, hogy maga egyen kanallal?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Mi négy hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, és első perctől maga akart enni, egyfolytában ment a harc a kanálért. Akkor leszoktattam róla, mert még a fülemen is folyt a reszelt alma. Most meg 9 hónapos és nem igazán akar egyedül enni, de nem bánom. Majd eljön az ideje.
2010. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 16 hónapos,most pár hete kezdtük el azt a módszert alkalmazni,hogy egy kanál(vagy villa) neki,egy pedig nekem... Így ő próbálkozik,én pedig tudom legalább etetni közben. :)
2010. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18 hónapos korától eszik egyedül, akkortól használja a kanalat is ügyesen. Bár ha jól emlékszem, ő az elején a villával ügyesebb volt. A hozzátáplálád elejétől nálunk is ment a harc a kanálért, de az akkor még csak kíváncsiságból volt, messze volt ez még az önálló evéstől.
2010. okt. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
22 hónapos, még nem nagyon engedem egyedül enni.. kövezzenek meg, de én nem szeretem a szétmázolt ételt sem a gyereken, sem az asztalán, sem a szédpotyogott ételt az asztala körül. Amit kézben lehet fogni (kifli, sütemény, gyümölcs, stb.) azt eszi, amit kanállal és villával kell, azt egyelőre én adom neki. 3 évesen megy oviba, addig csak megtanulunk enni :)
2010. okt. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13 hónapos, mostanában próbálkozik már a kanállal. Persze még a kaja fele az előkén köt ki, és a kanálra is segítenem kell rátolni az ételt. De nem aggódom, kézzel gyönyörűen eszik almát, banánt, barackot, kenyérfalatkákat, mindent.
2010. okt. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22 hónapos fiú és villával kanállal egyedül eszik,de a leves vagy hígabb ételt még nem tudja rendesen bevenni,de nem baj,esszük azt amit tudunk.
2010. okt. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!