Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezhet összefüggés babám 3...

Létezhet összefüggés babám 3 hónapos oltása, és a brutális székrekedése között?

Figyelt kérdés
Amikor megkapta egyben a szokásos 3. havi, és a pneumococcus oltást, másnap délutántól szenvedünk. Járt így valaki?
2010. okt. 27. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
de mit szenvedtetek ? anyatejes még ? mert ha igen természetes hogy akár 4 napig nincs széklet. nálunk ez volt. adhatsz neki olyankor egy kevés ( kb. 30 ml ) édes kamillateát, az biztos meghajtja. a fenekébe meg hülyeség lázmérőt dugdosni... ha valaki azt tanácsolja
2010. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, nem gépelem be még egyszer, ezt ma írtam, csak azóta ez az egyetlen dolog, ami eszembe jutott, hogy talán lehet valami összefüggés...


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. okt. 27. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt mondja a védőnőm,hogy NINCS,de érdekes,hogy az én kisfiamnál is attól kezdve volt a szenvedés,a heti 1 kakálás :-(

...és az is érdekes,hogy most megkapta a 4 hóst,és azóta minden nap van széklete. ...szerintem igenis megzavarja egyes babák szervezetét....csak ezt nem ismerik el :-(

2010. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Tehát akkor van remény, hogy talán 2-3 hét, és vége lehet... Megnyugtató már a gondolat is:)
2010. okt. 28. 10:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!