Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam 12 hetes ,mostanában...

A fiam 12 hetes ,mostanában nappal nem hajlandó aludni.Délután 5 -re teljesen kikészül és ordít.Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni, de az én gyerekem ezt 5 hónapos koráig csinálta. Már majd meg szakadt a fáradságtól du-ra, de akkor sem volt hajlandó aludni. Aztán egyszer csak beállt napi 3-szori szunyálásra, kivéve persze, ha megyünk valahová, mert akkor újra felborul az egész rendszer. Szóval kitartás és türelem:)
2009. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy kevés a tápanyag bevitel, pl a tejed nem elég jó, vagy keveset kap stb..

de kösd le a figyelmét, himbilimbizö szines dolgokkal, hogy ne tudja elérni, de lássa.

2009. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóan az első válaszolóhoz az én lányom is ezt csinálta. Kb ennyi idősen keztdte, de nála fél éves koráig tartott, addig minden áldott nap ordított, mint akit ölnek. Amikor többet kezdett mozogni szinte egyik napról a másikra elmúlt. És nem volt éhes, mert eleget evett. Eleinte mindíg megpróbáltam megetetni, ha ordított, de nem volt éhes, csak fáradt, de semmi pénzért nem aludt volna el.

kitartás

2009. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez frankó-eddig azért sírt mert hasfájós volt,most meg ez!(Valahogy nem igazán élvezem ezt a csecsemő kort!)Köszi mindenkinek a választ!
2009. jan. 5. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!