Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek nagyon sokat alszik egyhuzamba a babaja?

Figyelt kérdés

Nem feltek, hogy szomjas? Fel szoktatok ebreszteni vagy hagyjatok, hogy magatol ebredjen fel? Kisfiam este 8-tol kepes reggel 10-ig aludni. Nem panaszkodom, felre ne ertsetek, orulok, hogy jol alszik csak nem ertem, hogy nem szomjas vagy ehes??? Utoljara este 7:30-kor eszik 220ml tapszert. Tizorait nem is tudok neki adni, igy csak napi 4 etkezes van. Napkozben 2-szer alszik. Ebed utan 1-1,5 orat es 4-5 ora kozott kb. 40 percet.

8,5 honapos


2010. okt. 27. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én igény szerint szoptattam kislányomat mikor pici volt, szóval akkor se ébresztettem hiszen nem fog se éhen se szomjan halni mert alszik...ha éhes vagy szomjas felébred és jelzi.

1 éves kora után kezdtem ébresztgetni a délutáni alvásból mert néha tudott volna este 6-ig is aludni aztán persze még éjfélkor is fent ugrált..

2010. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13 hónapos, este 8-tól reggel 6-7-8-ig alszik, mikor hogy. De én éjjelre teszek az ágyába csöpögésmentes szilikon csőrösbe vizet. Reggelre megissza a 3 dl-t, szóval ő biztosan szomjas valamikor. Felébred, kiszolgálja magát (8 hónapos kora óta), így nem kell hozzá felkelni.
2010. okt. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kel fel nem szomjas. A tápszer is folyadék. Fel nem kelteném az biztos. Bárcsak az én kislányom is ilyen jó alvó volna.
2010. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is sokat alaszik és 8,5 hós. Este fél 7-től reggel 7-ig egy mukk nélkül. Én sosem keltettem,nappal eszik sűrűbben, ennyi ami más.Boldog babázást:)
2010. okt. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindhárom gyerekem ennyit aludt, ha szomjas lenne, felkelne. Nem félek ettől, ezért nem keltem fel, örülök, hogy nem szoknak hozzá az éjszakai iváshoz. Könnyebb a szobatisztaságra szoktatás náluk sokkal.

Én attól adok nekik tizórait (11-kor), a reggeli tápszer után rögtön és azt rögtön ivással kezdik (tápszer után, igen...). Igy az ebéd 2-kor van (utána alvás) és az uzsonna 5-kor, délutáni ébredés után.

2010. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat lanyok, mindenkinek jo babazast.
2010. okt. 27. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!