Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány darab textil pelenkára...

Hány darab textil pelenkára van szükség ha nem használom pelenkázásra?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk itthon van legalább 40-50 darab, mert mindig jó ha van :) én szoktam mindenhova rakni, hogy tuti kéznél legyen ha kell! Jó babázást
2009. jan. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a Tescoban vettem egy nagy csomagost, azt hiszem 12 db van benne.Szerintem elég ennyi. Mondjuk attól is függ milyen időközönként tudsz mosni-vasalni.Én 3-4 naponta szoktam,úgyhogy mindig van néhány tiszta.
2009. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 vetem és nekem bőven elég pedig a pelenkázó tetején is van és mindig cserélem ha már fógyoba van beáztatom domestosba és kimosom
2009. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 hónapos a babám.

Terhesen beszereztem 16 db-ot, aztán vennem kellett még egy csomaggal (+8), mert nem volt elég a 16.

Mindenhez kell: etetéshez, pelenkázáshoz, fürdéshez, alváshoz... Mi elhasználunk naponta vagy 5-6 darabot. És mindig minden alkalommal éri valami baleset a pelust: vagy pisis lesz, vagy kakis, vagy tejes, vagy böfis.

Üdv

2009. jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom most 10,5 hós. Anno 8 db-os pelust vettünk és bőven elég volt. Mondjuk nekem anyukám hozott lepedőket, azokat az igazi régi pamut-lepedőket, amik a mai napig tökéletes állapotban vannak. Nyáron inkább azokat tettem a babakocsiba, meg a kertben a pokrócra, mert nem izzadt bele a babám annyira, mintha textilpelust tettem volna alá. Most már csak az éjszakai ágyába teszek pelust a feje alá, hogy legyen mit gyűrögetnie álmában :)
2009. jan. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 10et vettem, ebből 3at feldaraboltam 4 részre, ezt használom etetéskor, a többit a baba alá teszem, a kiságyban például a feje alá, ha idegen helyen vagyunk, akkor arra rakom, és azon játszunk.
2009. jan. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam rengeteget bukott, de ezt raktuk a feje alá is a kiságyban. És nálunk bizony sokszor a 22 is kevés volt.
2009. jan. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is van 20-25 darab. Én fürdetéshez, etetéshez, a feje alá+ a babokocsiba a feje alá is ezt használom. Van külön minig egy büfis, meg nyáron ezzel takartam le a babocsit ha sütött a nap. Amikor tanácsadásra megyek akkor is jól jön a mérleg alá szoktam tenni amikor ráfektetik hogy megmérjék.
2009. jan. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhez használtam. 20 db volt, ami eleinte majdnem mindig használatban is volt. 3 hónapos korára lecsökkent a használtak száma kb. 10-re, most 9 hónaposan 1-1 darabot használunk csak.
2009. jan. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Féltem mit szóltok ilyen kérdéshez, de szükségem van ilyen tanácsra. Épp beszéltük a párommal milyen fúra baba cuccokkal ismerkedni. :-) Eddig soha nem néztük a pelusokat stb. Most meg bele kell vetni magunkat. Például tök ciki de nem tudtam mi az a kombidressz :-). Már van 10 db textil pelenka de azt hiszem még veszek hozzá. Puszi mindenkinek jó babázást!
2009. jan. 5. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!