Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árthatok neki vele?

Árthatok neki vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok, első babam van 3honapos és még mindig felek felvenni polya nélkül, ha megyek bufiztetni is mindig félelemmel hogy nem jól fogom meg, mert ahogy fogom a fejénel érzem hogy puhácska. Lehet ezel ártani neki?🥺 Nagyon felek. Köszönöm a válaszokat

#Bufiztetes #Baba emelése #Baba meg fogása
márc. 11. 15:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#20 nem feszes, hanem kíváncsi😁 nem halad, csak fekszik hason és mozgatja a kezeit lábait, próbál a játékai felé haladni. Még nem megy neki, de az akarat megvan😁 Egyébként még nem fordul át sem magától, csak segítséggel. De azzal is próbálkozik.

Csak azért írtam, ha egy gyereket egész nap pólyában tartanak, mi köti le?

márc. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nincs egesznap polyaban, most lesz három hónapos napközben hason van és a hatan játszik szabadon. Polyaban csak etetésnél és alvasnál. Én csak fel venni felek polya nélkül ennyi az egész, és attól felek hogy rosszul veszem fel vagy meg nyomom a fejet amikor veszem fel, mert kis puhacska
márc. 12. 09:34
 23/27 anonim ***** válasza:
22. De nem puha a feje.
márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 babyboom567 ***** válasza:
de ezt én még mindig nem tudom elképzelni,azt mondod csak pólyába veszed fel, akkor hogy kerül a játszószőnyegre hasra?odamegy vagy odaviszi valaki más,mert te nem fogod meg?És onnan hogy kerül vissza a pólyába?Hogy kell ezt technikailag elképzelni, mert tényleg nem értem,mert ez nem életszerű.
márc. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ha az egesz feje puha, az oriasi problema, azonnal orvoshoz kell fordulni vele.

Bar sejtesem szerint csak tulzol, de ez a jobbik eset. Nem puha a fejuk normal esetben.

márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
#21, Ja értem 🙂 Akkor félreértettem, ne haragudj. Nagyon jól teszed, hogy biztosítod számára a szabad mozgást. Ez a legtöbb és legjobb, amit tehetünk. Szóval kérdező, te is tedd ezt 🙂.
márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hajintsd ki azt a póját. Nem kell az már a 3 hós babádnak.Nyugi a feje nem annyira puha hogy árthatnál vele neki azzal hogy a karodra fekteted, nem lesz baja.
márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!