Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árthatok neki vele?

Árthatok neki vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok, első babam van 3honapos és még mindig felek felvenni polya nélkül, ha megyek bufiztetni is mindig félelemmel hogy nem jól fogom meg, mert ahogy fogom a fejénel érzem hogy puhácska. Lehet ezel ártani neki?🥺 Nagyon felek. Köszönöm a válaszokat

#Bufiztetes #Baba emelése #Baba meg fogása
márc. 11. 15:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Még is őrültem volna ha nem a bőréhez, testéhez érek az első pillanattól kezdve. Nem hogy pólya a fogdossam. 3 honaposan forgott összevissza, tartotta a fejét, csak lekorlatozta volna egyébként is. Nekem is első baba, de ez nem mentség a hülyeségre. Ne hátráltasd a mozgását és ne lehetetlenitsd el a bőrkontaktot, sokat tapasztal és tanul, szóval árthatsz vele igen.
márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 babyboom567 ***** válasza:
100%
És hogy fürdeted?hogy rakod tisztába?hogy szoptatod/eteted?Hogy rakod hasra,hogy emelgesse a fejét,ha mindig pólyában van?Ez számomra hihetetlen,és életszerütlen.
márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%
Maga a pólyával nem, de a túl féltéssel igen.
márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
93%
3 hónapja pólyában van? Hogyan mozog?
márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Pólyában van? Újszülöttként az első nap volt olyanban a kórházban, első fürdetés után már rendes ruhát adtak ott is rá.

Minek pólya 3 hónaposnak?

márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
A fiam párszor le is fejelt, a teló is esett a fejére, 5 éves jól van.
márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
90%

Az én fiam szintén 3 hónapos, hétvégén lesz 4. Imád hason lenni, már próbál kúszni a játékai felé, a héten jön a termo játszószőnyege, hogy nyugodtan tudjon gyakorolni nagy téren, kemény felületen is. Csak kíváncsiságból, neked az a szegény gyerek mit csinál egész nap?

Hogy alakul a mozgásfejlődése? Ha még nem tartja a fejét, gondolom nem olyan jól.😳

márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
57%

17, szerintem egész nap polyaban fekszik.

Atya ég...

márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

2 fiam van, egyiket se tettem 1 percre sem pólyába. Élnek. Pedig már fejsérülése is volt a nagyobbnak, 1 évesen nekirohant az ajtófélfának, jól bekékükt, feldagadt neki. Ő 2 perc múlva el is felejtette a dolgot.

Ahogy a doki fogalmazott: "elég rugalmasak a gyerekek."

Lesznek még komolyabb dolgok is, minthogy kiveszed a pólyából.

márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#17 Azért ha 3 hónaposan kúszni próbál az nem annyira örvendetes, mert inkább a feszesség jele. Ilyenkor általában nem arról van szó, hogy csodamozgása van. A fejtartás ok, de a kúszás az fura. De nyilván te tudod.


Kérdező, nyugodtan vedd ki a pólyából. Arra semmi szüksége. Hagyd, hogy szabadon mozogjon, tedd sokat hasra. A félelmeid alaptalanok.

márc. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!