Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hete sokszor bukik a babám...

2 hete sokszor bukik a babám (szinte minden szopi után),2x hányt is. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ami aggaszt, hogy közben nem hízik, sőt fogyott egy kicsit.

Pedig jókedvű, nagyokat alszik. Kiegyensúlyozottnak látszik.


2010. okt. 25. 11:12
 1/8 A kérdező kommentje:
ja, most 3,5 hónapos...
2010. okt. 25. 11:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha fogy, akkor AZONNAL orvos és nem itt kérdezgetni!!!!! Refluxos lehet, ami régen nagyon súlyos problémának számított, de mára már van ellenszere.
2010. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rendesen büfizik?

Én elmondanám a gyerekorvosnak...

2010. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha nem hízik,sőt még veszít is a súlyából,akkor ORVOS!!!

igaz az én kislányom tápszeres,neki is volt egy jó 2 hete amikor sokat bukott,majdnem minden evés után,mondtam az orvosnak,azt mondta amíg nem stagnál a súlya,vagy nem veszít belőle addig nincs baj,a felesleget bukja ki.de mi híztunk szépen ezért nem volt baj.minél előbb vidd el orvoshoz és majd írj légyszi mi volt.

2010. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi!

így is terveztem, már 1/2 2-re megvan az időpontunk a dokihoz.

védőnővel már múlt pénteken beszéltem, ő 1 hét haladékot adott, de mivela hétvégén inkább romlott a helyzet, ma megyünk dokihoz.

2010. okt. 25. 12:13
 6/8 anonim ***** válasza:
szia.na mi volt az orvosnál?
2010. okt. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

sziasztok!

igazából ő sem tudott mit mondani. ha gyomorzáródási probléma lenne, akkor sokkal előbb kellett volna kijönnie. annyi kiderült, hogy 120g körüliket eszik (ottani mérleggel lemértük), úgyhogy a beviteli oldal rendben van. (attól féltem, hogy hátha a tejem kevés, de ez kilőve). péntek óta 20g-ot hízott. tudom, hogy ez nagyon kevés, de legalább + irányba ment.


most kap ilyen sűrítőt szopi előtt (nutriton), hátha úgy kevésbé bukik. csütörtökön újra megyünk hozzá.

2010. okt. 26. 10:24
 8/8 A kérdező kommentje:
mára hízott 100g-ot (3 nap alatt), úgyhogy remélhetőleg túl vagyunk rajta. nem derült ki, mitől volt, de megyünk tovább.
2010. okt. 28. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!