Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM bababónusz program keretébe...

DM bababónusz program keretében most mi a helyzet? Többi lent

Figyelt kérdés
Beküldtem a jelentkezési lapot, de azóta sincs semmi. Írtam nekik e-mailt, akkor meg visszaírtak, hogy küldik 4-5 hét múlva. Múlt héten kaptam egy levelet, amiben volt egy lap, amin volt az üdülés, a szőlőmag-párna, és még egy 15%-os vásárlás-végösszegi kupon. Ez a 3 kupon és kész? Vagy ez még nem a 0-6-os kuponfüzet. Írtak itt többen cumiról, mintákról, tájékoztatókról. Azt mikor kapom meg? Vagy azt az üzletben kellett volna adniuk? Mert bemutattam a sz.akvi kivonatot, de nem érdekelte őket.
2010. okt. 22. 15:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Itt is le van írva részletesen:

[link]

2010. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Bp.-en bemutattam az anyak.kiv.-ot, kitöltöttem a jelentkezési lapot, odaadták a 15%-os utalványt és azt mondták postán küldik a többit. eddig még nem kaptam meg.
2010. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szintén budapesti vagyok.Amikor három hónapos volt a kisfiam akkor adtam le a kupont.Kaptunk mi is egy 15%-os kupont és azóta semmit...Most múlt hét hónapos és még azóta sem kaptunk semmit.
2010. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha már 7 hónapos a babád, akkor már a következő kuponfüzetet kellene küldeniük, ami 7-12 hónapra szól...

Írjatok nekik emailt.

Nekem annak idején a dobozban volt a 15%-os kupon is.

Szerintem nagy sumákság van akkor a dologban, mert valószínű, hogy kibontották a dobozkákat és a kuponfüzeteket a tesz-veszen meg ilyesmi helyeken árulják. Mert eredetileg helyben kapod az első kuponfüzetet, és majd a többit postán. Ez le is van írva a DM honlapján.

2010. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én irtam már akkor valami nem stimmel vidéken ráckevén is azonnal adták...
2010. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem oké valami, mert elvileg ott meg kellene kapni én is megkaptam Körmenden! Zalaegerszegen pedig előttem vették át kb. 2 hónapja! Tuti kiveszik belőle a kuponokat mert az elsőben pl. van c&a-s kupon is 20% árengedmény babaruhákra!Meg több 1 ft-os termék cumi, bébiital, tejserkentő tea.Írjatok emailt akik nem kapták meg!
2010. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
bocs 50% engedmény
2010. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én a jelentkezési lapot leadtam, az akvi kivonatot csak megnézték és adtak egy 25%-os kupont. Postán kaptam üdvözlőlapot, és a kuponfüzetet, meg pár napja 3 kupont szintén postán.

Kaposvár.

2010. okt. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Bocs, 15%-osat adtak!!
2010. okt. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én augusztusban adtam le.Budapesten.15%-os kupont kaptam,és ígéretet,a kuponfüzetre.2 hete betelefonáltam,mert nem jött.Akkor kiderítették,hogy valamit rosszul töltöttem ki,és ezért nem küldték.Most kijavítva van,és várom a postást a csomival.
2010. okt. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!