Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM bababónusz program keretébe...

DM bababónusz program keretében most mi a helyzet? Többi lent

Figyelt kérdés
Beküldtem a jelentkezési lapot, de azóta sincs semmi. Írtam nekik e-mailt, akkor meg visszaírtak, hogy küldik 4-5 hét múlva. Múlt héten kaptam egy levelet, amiben volt egy lap, amin volt az üdülés, a szőlőmag-párna, és még egy 15%-os vásárlás-végösszegi kupon. Ez a 3 kupon és kész? Vagy ez még nem a 0-6-os kuponfüzet. Írtak itt többen cumiról, mintákról, tájékoztatókról. Azt mikor kapom meg? Vagy azt az üzletben kellett volna adniuk? Mert bemutattam a sz.akvi kivonatot, de nem érdekelte őket.
2010. okt. 22. 15:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
én ugyanitt tartok. nekem küldtek egy Pampers utalványt, meg a 15%os kedvezméynes papírt, mást nem. Pedig 4 hét eltelt, és egy 27kuponból álló füzetet ígértek...
2010. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok az ugy van hogy bemutatod a dm bármelyik üzletében a baba születési anyakőnyv kivonatát és leadod a jelentkezési lapot.Ott kapsz egy dm es bababónuszos kis dobozkát van benne egy kuponfüzet 0-6 hós babáknak és egy pár szorolap meg termékminta meg üdvőzlőlap.Az én babám már 9 hós de küldték a kővetkezőt más egy idelye 7-12 hós babáknak.Az elsőt tehát a dm üzletében kapod meg.
2010. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem 9 hónapja volt ez ugye na jó 8 és fél hónapja igényeltem kb de sztem nem változott semmi azóta..vagy igen?...
2010. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az első kuponfüzetet az üzletben adják oda, mikor jelentkezel a bababónuszra. A kitöltött jelentkezési lap+születési anyakönyvi kivonat, és akkor odaadják az első csomagot. A többit postán küldik. De nem olyan nagy szám, én szinte be se váltottam kupont, mert a pontkártyával kiváltott 25% kedvezménnyel jobban jártam, vagy máshol alapból olcsóbban megkaptam ami kellett.
2010. okt. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha jelentkezni kíván, kérjük töltse le a pdf. formátumú jelentkezési lapot, töltse ki személyi adataival és adja le bármely dm üzletben!

A jelentkezésnél a baba anyakönyvi kivonatának bemutatását kérjük adategyeztetés miatt.

Ha leadtátok akkor kapjátok meg az első kupon füzetet a többit majd postán küldik!

2010. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott, mert a múlt héten előttem kapta egy anyuka az üzletben a kis dobozkát. Vitte a születésijét a babájának és a jelentkezési lapot. Megnézték és kapta is a dobozt. Én egy éve ugyanígy kaptam. Semmit nem kellett beküldeni.
2010. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, hogy mindannyian máshol lakunk, de a dm egységes nem? Mert én nyáron szültem, a dm-ben bemutattam az anyakönyvi kiv.-t, ott helyben egy 15% kedvezményes papírt kaptam, mást nem. Rá egy hónapra kaptam postán egy kuponfüzetet (0-6 hónapos babáknak), és most egy szórólapot postán (az a szőlőmagos, 15%-os stb..

Érdekes.

2010. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, én kb. 3 hete kértem a Székesfehérvári dm-ben, a Fő utcaiban, ami a színház mellett van. Nem kaptam semmit, csak egy 15%-os végösszegkupont, és egy ígéretet, hogy majd küldik a kuponfüzetet. Akkor engem is átvágtak?

Akik írták melyik város dm-jében kaptak papírdobozt?

2010. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
én kitöltöttem a papírt bevittük az anyakönyvi kivonatot,és pár hét múlva postán megérkezett a kuponfüzet is,meg minden más is!Nyíregyházi Dm:)
2010. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:14 vagyok

Budapesti vagyok.

2010. okt. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!