Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ráteszitek már a babakocsira...

Ráteszitek már a babakocsira a lábzsákot?

Figyelt kérdés

Vagy még korai?Olyan lábzsákra gondoltam ami gyórilag tartozik a babakocsihoz,nem ilyen vastag bundásra.

'3hónapos a kisfiam,és nem igazán tudom eldönteni,h feltegyem-e már neki,vagy sem!


Elöre is köszi a válaszokat!


2010. okt. 22. 09:15
 1/9 kisnita ***** válasza:

Szia!

3 hónaposnak ilyen nagy szélben már feltenném. Az enyém most 15 hónapos ha nagyon fúj a szél és hideg van akkor overallt adok rá és így nem teszem fel a lábzsákot. De szerintem ha hidegebb lesz felteszem. Épp tegnap olvastam, hogy nagy kemény telünk lesz és elég korán be is fog köszönteni úgy hogy lehet már a jövőhéten előveszem.

2010. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kisnita ***** válasza:
Most látom ' nem 13 hónapos akartál írni?? :)
2010. okt. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem szerettem,bár a miénknek elég buta a kialakitása.


tedd rá ha ugy érzed,főleg szeles időben.



Láttam h valaki a nyári szellőnél is használta,20 fokban,egy másfél éves babánál!!

de a legdurvább az hogy itt a városban sok anyuka az esővédőt is rárakja a babakocsira ha nyáron szeles idő van!!!

ezen ki tudok akadni.

2010. okt. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)


Jaj,de igen 13hónapost akartam irni,nem is figyeltem,h elirtam,ugyh köszi,h szóltál érte!:):):)

2010. okt. 22. 09:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Tegnap estefelé mentünk sétálni, akkor rátettem, de nappal, amikor jó idő van, akkor még nem.
2010. okt. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tegnap még engem is nagyon átfújt a szél, még a fülem is fájt mire hazaértünk, pedig nem volt fél óránál több a séta, pont a szél miatt, úgyhogy rátettem. Végül ők csak ülnek, semmi mozgás, jobban fáznak, mint mi. Én szélben mindig ráteszem. Kb. 1 hónapja is volt egy ilyen szeles nap, akkor is rátettem. 9 hós
2010. okt. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pár napja tettük rá,de ő még kissebb 5 hónapos.
2010. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3. napja felteszem a lábzsákot (azt a babakocsihoz adott valamit), de nem overall-ba van a fiam a babakocsiban, csak harisnya, meg bélelt farmer. A széltől szerintem jól véd. Ja és ő 8 hónapos. És csak ha itt a környéken sétálunk, akkor teszem fel, mert néha elég nagy a huzat itt a hegyekben. Ha bkv-val megyünk valahova, az általában délelőtt van, akkor nem teszem fel a lábzsákot.


Én is láttam még szeptember elején, mikor tök jó idő volt, kb 23-25 fok között lehetett, (az én fiam vékony naciban, meg vékony hosszú ujjúban feküdt a babakocsiban) hogy egy anyuka, a már nagyobb babájára bolyhos sapkát adott, meg nyakig bebugyolálta a gyereket lábzsákkal. Akkor majdnem tettem fel itt egy kérdést, hogy én öltöztettem-e alul a fiam, és hogy ti mikortól használjátok a lábzsákot? De nem írtam, mert úgy gondoltam, hogy én csináltam jól.

2010. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tegnap mi ki sem mertünk menni, mert dél tájékán engem is majd elfújt a szél, nem kockáztattam a babakocsit gyerekestül (kis túlzással).

De a héten, volt, hogy feltettem a lábzsákot, a felő részét visszahajtottam, hogy a gyerkőc kilásson. De én sem overált adok még rá, hanem harisnya és kord kantáros nadrág, és még csak egy normál kocsicipő, mert nem vettem még melegebbet. Ezért a lábzsák. Egyébként nekünk a babakocsi aljában van mindig mostmár a lábzsák is, nyáron az esővédő (eső ellen és nem a szél ellen) és egy ikeás polár pléd. Felülre télikabátot adok már.

2010. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!