Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napos használat után...

Hány napos használat után várható a borostyánlánctól, hogy használjon?

Figyelt kérdés
Ha csak éjjelre adnám a babára, akkor is hatásos lehet?
2010. okt. 21. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Borostyánlánctól nem várnék semmiféle hatást. Sőt, szerintem veszélyes babák nyakába akármit is tenni, de ez az én véleményem.
2010. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem raknám a nyakába...főleg nem éjjelre.
2010. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom... Én sem vagyok elájulva tőle, még születésekor kapta, és akkor azt mondtam, na ezt soha...

De hetek óta nem alszunk (most 6 hónapos), fog még nem látszik, nem is dagadt az ínye, de csak arra tudok gondolni, hogy az zavarja.

Tiszta zombi vagyok, ezért gondoltam, hogy egy próbát a lánc is megér...

2010. okt. 21. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindkét fiamnak van. 3 hósan tettem fel először, de CSAK nappalra. Egyik sem volt nyűgös, ha jött a foga. Se hőemelkedés, se hasmenés, se semmi.

Babalánc legyen, az nem okoz gondot, nem olyan hosszú, hogy magára tekerje, vagy megfojtsa magát.


Legyen minden szem után csomó, így ha el is szakad a lánc, a szemek nem gurulnak szanaszét.

2010. okt. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!