Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyánlánctól kiütések?

Borostyánlánctól kiütések?

Figyelt kérdés
Kislányom beteg,torokgyulladása van és lázas vasárnap estétől.Tegnap raktam a nyakába a borostyánláncot és azóta tele lett a teste piros pöttyökkel, foltokkal.A doktornő azt mondta nem a 3 napos láza van.Mikor megkaptuk a láncot én nem mostam meg,azt mondta a doktornő mossam és úgy rakjam vissza.Volt esetleg valakinek már a borostyánlánctól valami ilyesmi?
2011. aug. 12. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, és ki is vettem a láncot, pedig amúgy a fogzásnál segített, de tiszta kiütés lett tőle.
2011. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha megmostad akkor is?Vagy úgy nem is próbáltad?
2011. aug. 12. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem állandóan rajta volt, időbe telt mire rájöttem, hogy attól van. Szóval fürdésnél is rajta volt, de külön nem mostam meg. Azóta utána olvastam, állítólag maga a borostyán egy erősen allergén valami, szóval ha allergiás rá, akkor nem hiszem, hogy használ a mosás, de azért próbáld ki.
2011. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az utolsótól kérdezném,hogy te ugyan az vagy,aki az első?Már csak azért,hogy tudjam,hogy több mindenkinél volt e ilyen!Köszi!
2011. aug. 12. 13:46
 5/7 anonim ***** válasza:
ugyanaz vagyok.
2011. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,közben gondoltam.Köszönöm szépen a válaszod!Még annyit megírnál,hogy mennyi idő múlva múltak el a kiütések?Nagyon köszönöm!
2011. aug. 12. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:
A kiütések pár nap alatt elmúltak, viszont nekünk volt a nyakán egy folyton kisebesedő terület, amit nem tudtunk gyógyítani (ebből jöttünk rá, hogy a lánc miatt lehet). Na az a seb kb egy hónap alatt tűnt el teljesen.
2011. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!