Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabanal, akinek meg nincs...

Kisbabanal, akinek meg nincs foga, milyen szajhigieniat alkalmaztok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Semmit. Egy kisbaba szája szerintem alapból higiénikus. Az első kinőtt fogacskát kezdtem el mosni, addig semmi. Miért is kéne? Nem nagyon értelek.
2010. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
en ki szoktam mosni a szajat minden furdetes elott vizzel, steril gyolccsal. gondoltam mas is csinalja...
2010. okt. 20. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem fölösleges. Csak megutáltatod vele a fogmosást, még mielőtt elkezdtétek volna...

Ahogy kijöttek az első fogai (9 hónaposan), onnantól ujjra húzható textil fogtörlővel töröltem neki, ahogy lett 4 foga, elkezdtünk fogkefét és fogkrémet használni.

2010. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Kis inecskéjét nyugodtan meg lehet mosni textil peussal, hogy a tej ne savanyodjon bele.
2010. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ezt en is ugy gondoltam mint az utolso!

amugy teljesen nyugodtan csinalom, nem kinozom vagy ilyensmi, sose sirt, szerintem nem utalja meg a fogmosast...

2010. okt. 20. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
3hós korától minden fürdetés elött kimosom a pofiját langyos fogkrémes vízzel.
2010. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Babának én is kitöröltem mindíg.
2010. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem csináltunk ilyesmiket, csak miután kibújtak a fogacskák akkor jött a fogmosás.
2010. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!