Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korukig buknak a...

Mennyi idős korukig buknak a babák?

Figyelt kérdés
Az enyém 8 hónapos, de még mindig körberókázza a szobát. Meddig lesz már ez így?
2010. okt. 19. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 19 hónapos, és most hogy így kérdezed, elgondolkodtam, hogy pár hónapja teljesen megszűntek a bukások. Tehát van remény. :)
2010. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nikcsi ***** válasza:

Enyem is 8 honapos mult es 1-2 hete ritkultak le latvanyosan a bukasok, de azert meg nem berelek karpittisztito gepet varok vele par hetet. :)

O is borzalmas volt, nagyobbik fiam bukot kb. 5x, a pici meg ahogy irtad korbe az egesz szobat, mert olyan kis rafkos volt hogy nem mindjart kaja utan bufivel, hanem ra 10 percre mikor mar letettem a foldre. :)

2010. okt. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom min mész keresztül. Nekem 8 hós koráig bukott a kislányom és már nagyon kivoltam bukva. Minden nap 3 váltás ruha, ha mentünk valahová, alig öltöztettem fel már jött is a cucc.Rengeteget mostam és folt tisztítóztam. Lassan el fog múlni. Bezárul szépen a gyomorszája és vége. Vannak ilyen babák akiknek ilyen sokáig tart.
2010. okt. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem refluxos a fiam (mint később kiderült) és a gyerekosztályon a gasztroenterológus azt mondta, csecsemőknél 1 éves korig tartható még normálisnak a "bukás" mert addigra alakul ki a gyomor és a nyelőcső olyan szöge, hogy ne folyjon vissza olyan könnyen az étel. Ez átlagos, van akinél már 6 hósan kialakul, van akinél 8-9 hóra de 1 évre már mindenképp. Mi így kerültünk dokihoz hogy még másfél-2 évesen is nagyon könnyen hányt a fiam, nevetésre, kis szaladgálásra, stb.
2010. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nagy fiam valamikor 1 és 1,5 éves kora között hagyta abba végleg, a kicsi 11 hós, de még mindig sokat bukik.
2010. okt. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!