Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájhat 1 éves babám hasa...

Fájhat 1 éves babám hasa rakott krumplitól, ha előtte inkább csak üveges kajákat kapott?

Figyelt kérdés
nem tudom eldönteni, hogy megint egy foga jön vagy most ez az ebéd okoz fájdalmat neki?!
2010. okt. 18. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A rakott krumpliban nincs semmi, amitől fájna a hasa sztem. Max. ha nagyon fűszerezed.

De nem hiszem, hogy mindig pontosan meg lehet állapítani mitől nyűgösek. Sokszor ez nekünk jó csak, hogy ráfoghatjuk vmire. A lényegen nem segít.

Szeretgesd, próbáld megnyugtatni, simogasd a pociját, hátha az fáj, és adj neki egy kis nurofent, hátha a foga. Vagy kend be dentinoxal.

2010. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt már nagyon keserű a szám a rakottkrumplitól, kb. 1 éveg rá sem tudtam nézni, az epémnek nem tetszett. Elég laktató, talán túlette magát?
2010. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A rakott krumpli nagyon sós, egyáltalán nem neki való kaja, de ez a magánügyed.

Fájhat a kolbásztól is, az nagyon nehezen emészthető, meg a főtt tojástól is. Kapott már főtt tojást?

2010. okt. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen kapott, nem ez volt az első alkalom. :(
2010. okt. 19. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!