Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt a nevet adtátok a Babátokn...

Azt a nevet adtátok a Babátoknak, amit eredetileg (akár tinikorotokban) elterveztetek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy azt a nevet kapta-e Kislányotok /Kisfiatok, amelyet Anya vagy Apa még kiskorában eltervezett? És mi az a név, amit terveztél, és végül mi lett a neve Kicsidnek?
2010. okt. 17. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Ááá,nem.Akkortájt a Vivien,meg a Bence ment,így én is ezekért rajongtam.Most semmi pénzért nem adtam volna ezeket.
2010. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem azt kapták :) Egyik sem :))


Mondjuk gyerekkoromban Laurát vagy Líviát szerettem volna illetve kitaláltam egy nevet Alea. Amelyik ekkor még nem szerepelt semmilyen naptárban. Azóta már szerepel sajnos (mondjuk így hogy Álea de mindegy). Így már nem olyan poén :)

Fiúból szerettem volna Marcellt, vagy Mártont. De ez is olyan elcsépelt lett, és a fiunknak különben is apja adott nevet.

Úgyhogy a válaszom nem, nem az lett :)

2010. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nekem még nincs - és mostanában nem is lesz - gyermekem, de hallottam már olyat, hogy az Anya /Apa annyira ragaszkodott egy névhez (amit már nagyon régóta szeretne), hogy végül az lett a gyermekük neve (:

Azért érdekel, mert mondjuk nekem most a kedvenc neveim a Berta és a Félix, de lehet, hogy majd amikor gyerekem lesz /amikor megismerem a leendő férjemet, akkor gyökeresen megváltozik a véleményem....:)

2010. okt. 17. 13:57
 4/17 anonim ***** válasza:

Annál is inkább ha mondjuk a férjed vezetékneve eleve hülyén hangzik a megálmodott névvel :)))

Nekem sok olyan név tetszett (mikor már babás voltam) ami a férjem nevével iszonyat rosszul hangzott, így lekerült a listáról bármennyire is szerettem volna.

2010. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
:)
2010. okt. 17. 14:10
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem kiskoromban hanem kb 8évvel ezelött döntöttel el most 6hónapos a fiam és azt a nevet kapta:)
2010. okt. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én olyan 12-13 éves koromban kigondoltam egy fiú és egy lánynevet. A kisfiú Simon, és így is hívják a kisfiam. Kislány még nincs, de ha születik Stefi lesz a neve. Ha a 2. baba is fiú lesz akkor fogalmam nincs, hogy fogják hívni, mert ilyen eshetőségre nem készültem tinikoromban.:-) Ja 29 évesen született a baba, tehát elég kitaró voltam.
2010. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Neked írtam le először, hogy hívják a babám.
2010. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szia!16évesen döntöttem el, hogy Dominik lesz!apának is nagyon bejött a név!:) 6hós a fiam és ezt a nevet kapta!:)
2010. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia! Már gyerekkoromban eldöntöttem, Benjamin lesz a kisfiam!Az lett. Most 7 hónapos. :-)
2010. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!