Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos koraban fog mar...

Hany honapos koraban fog mar vegre hangosan kacagni a babam?

Figyelt kérdés
3 honapos a kislanyom es meg mindig csak mosojog nem kacag mint pl.en.
2009. jan. 1. 21:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
koszike mindenkinek ..holnap meprobalom. jo ejt mindenkinek.es jo babazast.
2009. jan. 1. 22:31
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
3 hósan nevetett először lányom is, de először csak ingerlésre, és akkor sem mindig. Én az ölembe fogtam fekvő helyzetbe és agyon puszilgattam úgy, hogy a fejem ingattam és közben puszilgattam, csikiztem a mellkasát, oldalát. Aztán idővel már magától is kacagott, kb 5 hónaposan. Most 6.5 hós, mindenen kacag, sokszor magának is:-)
2009. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
koszike neked is ,.
2009. jan. 1. 23:35
 14/17 anonim ***** válasza:

szia! az én babám most 2 és fél hónapos és imádja a babazenét, amiben vannak mindenféle "gagyi" hangok. de kacag a macijára és a pelenkázó fölött lógó labdára is. akárhányszor meglátja ezeket, nevetéssel üdvözli őket.

és amit még imád az, ha a nyakát megpusszantgatom. az is felér egy puszitámadással :)

a lényeg, hogy vidám, kiegyensúlyozott a babád, aztán hangot majd akkor ad ennek, ha kedve lesz hozzá!

2009. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szintén pudzitámsdás úgy, hogy közben hamm-ogok, és finoman megcsippentem a számmal a pici húsát.Imádja!! 3 hós korától nagyon hangosan nevet, haláli. De nem mindig, csak amikor kezdve van!!

Hónalj, talp, nyak...ezek a csikis részeik.

2009. jan. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az én fiam ilyen csöndben szemlélődő típus és az is volt.

Más vele egykorú babák már rég kacarásztak, csikizésre göcögtek stb, enyém meg csak nézett rám nagy szemekkel mi a túróért csikizem:))

Ő csak 9 hetesen mosolygott először úgy kifejezetten akkor se rám, hanem a kiságyába belógó virágra:)

Hangosan kacagni pedig vhogy 6-7 hós korától kezdett, persze nem vitte túlzásba.

Azóta mióta mászni megtanult 8 hós korától azon szokott röhögni magának, hogy "szalad" szóval a mozgás örömére.

Amúgy meg a talpa csikis:)) Meg ha azt puszilgatom akkor röhög de mostmár nagyobb (11hós)

2009. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
koszike nektek is es minden jot a piciknek.
2009. jan. 3. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!