Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szedhetek Echinacea tablettát,...

Szedhetek Echinacea tablettát, ha szoptatok? Nem találom a termékleírásban.

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a torkom.
2010. okt. 16. 01:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mit kell megfontolni terhesség- és szoptatás ideje alatt?

Terhesek és szoptatós anyák ne alkalmazzák a készítményt.

[link]

2010. okt. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én szedtem terhesség és szoptatás alatt is.Semmi baj nem lett,csak hamarabb meggyógyultam.
2010. okt. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Milyen gyártmány?

Én az flp-s echinacea-t szedtem és szedem, azt lehet. A gyerek is azt kapja ha helyzet van kb. egy éves korától.

2010. okt. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én nem tablettában szedem, hanem a homeos bogyót 5 ch hígításban. 600 ft 80 darabos, és napi 5 bogyót szedek be. terhesség alatt is szedtem, még szoptatok és szedem. ezt lehet, mert homeos orvos mondta. a tiéd nem tudom milyen.
2010. okt. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 pomat ***** válasza:
Tantuum verdét szedhetsz, de enhinácia nem ajánlott szoptatás alatt. Homeogéne 9 még amit szedhetsz!!
2010. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Flp tabletta van itthon. Az éjjel bevettem egyet, de akkor inkább Tantum verde, az is van.
2010. okt. 16. 13:13
 7/13 A kérdező kommentje:
Két hónapja még kerülgetett a betegség, meg a babám is szortyogott, köhögött. Akkor pár szem G force, az Organic-tól 1,1/2 nap alatt helyrehozott(terhesség alatt is azt szedtem). Sajnos már nincs itthon belőle.
2010. okt. 16. 13:16
 8/13 anonim ***** válasza:

az összes homeopátiás bogyót és tablettát (pl sedatif pc, coryzalia stb...) lehet szedni kismamáknak, szoptatós anyukáknak, sőt csecsemőknek is.

ezt az flp-s tablettát nem ismerem, kérdezd meg attól, akitől rendelted.

2010. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az flp-s echinacea szedhető szoptatás alatt is, várandósság alatt is, kisgyereknek is mehet, csak az adagolást kell megkérdezni a terméket ismerő dokitól.

Akitől rendeled, meg tudja adni a cég orvostanácsadóinak telefonszámát, vagy ha van felétek nyílt orvosi rendezvény, akkor ott is megkérdezheted az előadó orvost (ezek ingyenes, bárki számára elérhető előadások). Pesten van, Miskolcon van, máshol nem tudom.

Ha nem tud neked telefonszámot adni, akkor írj privit, megírom én a telefonszámokat.

2010. okt. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja és torokfájásra ajánlom a First-öt, akár percenként is fújhatod, csak jó mélyen, hátra fújd.
2010. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!