Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon megvagyok fazva es a...

Nagyon megvagyok fazva es a babam szopik (3 es fel honapos), milyen gyogyszert szedhetek?

Figyelt kérdés

kerlek segitsetek. feltem nagyon babamat, hogy elkapja es hogy fog igy szopizni?

Lazas is vagyok es erosen faj a torkom, folytogat a kohoges, gyengenek erzem magam!

Koszonom.


2011. jan. 7. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Szia!


Én ezt a linket találtam, gondolom, ha terhesen nem ártanak ezek a szerek, akkor szoptatás alatt sem.

DE volt olyan ismerősöm, akinek muszáj volt szednie antibiotikumot szoptatás alatt.

Mellette ivott minden nap Normaflore-t és nem volt semmi gondjuk, sem neki, sem a babának.

2011. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Ennyi idős volt a fiam,mikor én is beteg voltam.Lázra Algopyrint,köhögésre Sinupret cseppeket,torkomra Tantum Verde pasztillát szedtem.Nem kapta el szerencsére,maszkban szoptattam.Kitartás és mielőbbi jobbulást!
2011. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

19:35-ös leírta a legfontosabbakat, a lázat csillapítani kell, mert apasztja a tejet.

Szellőztessetek gyakran, párologtass levendulát, citromfüvet, inhalálj kamillával és ha van infralámpa van Bioptron, használd bátran!

Napi 1000 mg C-vitamin, Béres-csepp. Jobbulást!

2011. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2011. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én Panadolt kaptam mikor felment a lázam. Meg sok folyadék, az fontos, hogy legyen tejcsid, pl.mézes tea. És pihenj sokat

Jobbulást!

2011. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nurophen lázra, mert azt a baba is kaphatja. Torokra Stodal szirup, homeos készítmény.
2011. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
homeopátriás,és nurofent,jobbulást,vigyázz a picire
2011. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
OFF: mi az a homeopátria?
2011. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A homeopátia az orvostudomány egyik ága. A lényeg, hogy nem a hagyományos gyógyszerkészítményeket alkalmazza, hanem csak természetes alapanyagokból (növényi, állati, ásványi eredet) dolgozik.
2011. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi, kedves 13:51, de kérdés kissé ironikus volt, a homeopátiával tisztában vagyok, lelkesen használom is a mono-komponensű szereket, de a homeopátRiáról még nem hallottam.
2011. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!