Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig cumizhat a...

Mennyi idős koráig cumizhat a gyerek?

Figyelt kérdés
Lányom lassan 2 éves és nem hajlandó leszokni sem a cumiról, sem a cumisüvegről (tud pohárból inni). Csak cumival alszik el, és gyakran kéri nappal is, megnyugtatja.
2010. okt. 14. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én dajka vagyok. Volt egy kisfiú aki 5 évesen még kérte elalváshoz.Aztán amikor feljött nagy csoportba, már nem hozta a cumit. Büszkén mondta, hogy ő már nagy fiú és nem kell a cumi. Ti még nagyon ráértek.
2010. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy fiam 4 évesen tette le(most 5 és fél éves),lányunk 3 éves és még kell Neki igen gyakran,kicsi fiúnk 9 hónapos és egyáltalán nem cumizik!Cumis üveget egyik sem használ.
2010. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősünknél a kislány 5 éves múlt és még mindig cumizik. Tudja hogy már nem kéne, és szégyelli is, ha idegenek között cumizik mindig eltakarja a száját a kezével. Nem az anyja mondja neki hogy nem kéne, hanem vad idegenek szólítják le az utcán, hogy micsoda dolog ekkora nagylánynak cumizni. Ebbe azért nem kéne beleszólni szerintem.
2010. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma megint bebizonyitotta a kisasszony, hogy még kell a cumi (olyan patáliát csapott le séta közben mert nem vittük magunkkal a cumit). Akkor még van időnk leszokni...
2010. okt. 15. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!