Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A vigantolt ugye szájba kell...

A vigantolt ugye szájba kell cseppenteni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Szia!Amikor pici volt a kislányom én egy teáskanál ivólébe cseppentettem.Másfél éves korától kb aztán a szájába.De úgy hallottam, hogy nyugodtan lehet.
2008. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
eleinte kiskanálban adtam be neki kis tejen, aztán tápszeren, most kiskanálal adom neki de valamelyik gyümis vagy főzis kajához. de olvastam már olyat is hogy szájba cseppentették.
2008. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Egy kiskanál anyatejbe vagy tápszerbe egy csepp vigantol és úgy a szájába.
2008. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Én is a szájába cseppentem, nem oldom fel tejben, mert úgyis olaj, tehát már oldott benne a D-vitamin.
2008. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Eleinte én is kiskanálból adtam, de 1 éves volt kb. amikor meglátta az üveget és már tátotta a száját...:))...azóta adom neki közvetlenül a szájába.
2008. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem 3 honapos a kislanyom es miota megvan egyenesen az uvegbol a szajaba csepegtetek egy honapos koraig egy cseppet kellett es 2 honapos koratol 2 cseppet kell adjak neki.
2008. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi a kicsi szájába közvetlen csepegtetjük az első perctől kezdve!!

üdv egy 5 hós baba anyucija

2008. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szió!


Én a szájába cseppentek. Hasonlóan az egyik előttem szólóhoz, már az én babám is tátott szájjal várja a cseppeket. A védőnőnk azt mondta, hogy azért nem jó tejbe vagy bármi innivalóba tenni, mert rajta maradhat a kanálon. A biztos szerinte az, ha egyből a szájába kapja, mert úgy 100%, hogy megvan a napi 1 csepp.


Zita (8 hónapos kislány anyukája)

2008. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!