Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy végigaludja...

Mit tegyek, hogy végigaludja az éjszakát? Részletek.

Figyelt kérdés

7 hós a kislányom. Alapban egy nagyon nyugodt baba, nem sír, eljátszik magában.

2-5 hónapig 12 órákat aludt egyben, minden babás barátnőm engem irígyelt. Aztán azóta romlik a helyzet folyamatosan. Eleinte csak egyszer-kétszer sírt fel, cumit adtam neki és aludt is tovább. Most már ott tartunk, hogy van, hogy 15-ször is fent van,felsír, bár a szemei legtöbbször csukva vannak, nem találja a jó pozíciót úgy tűnik, vagy valami miatt nagyon nyugtalan. Miért van ez?? Már mindent megpróbáltam tényleg, de kb 4 óra alvás után elkezd mocorogni. Annyira fáradt vagyok!!! Mit tegyek? Hasonló tapasztalatok?


2010. okt. 11. 11:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szia!

örülök neki,hogy jobb volt nektek is az éjszakátok!A homeos cuccokról itt tudsz tájékozódni:

[link]

[link]

[link]

Én úgy csináltam,hogy leírtam egy papírra,hogy melyiknél ír olyan tüneteket amit mi is produkálunk és amelyiknél több volt azt vettem meg!

A helyzet az,hogy mostmár nállunk étvágytalanság,hasmenés is van,úgyhogy remélem,hogy napok kérdése,hogy kibújjon a fogacska!

Hát remélem tudtam segíteni,apával meg beszéld meg,hogy ez egy ilyen időszak,sajna túl kell élni!

Majd még írok,hogy milyen változások vannak nállunk és te is írj légyszi mert kíváncsi vagyok nállatok is hogyan alakulnak a dolgok!

Üdv

2010. okt. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Szia!!

Képzled átaluldtuk az éjszakát:)))!

Hétfőn kaptunk egy csomó jó tanácsot az orvosától és valami bevállt, mert aludt. Bár én sokat fent voltam, mert állandóan nézegettem, hogy minden oké e..annyira furcsa volt, de ma éjszaka..ha Manóka engedi..aludni fogok :). Nálatok jó a helyzet??

2010. okt. 20. 08:55
 13/16 anonim ***** válasza:

szia!

Nagyon örülök a jó híreknek!

Háát nállunk sajna változatlan,még mindíg 3-4X ébred!Bár a Viburcol kúpot abbahagytam mert hát meddig dugdossam szegénybe?Lehet,hogy a fog majd csak hetek,hónapok múlva bújik ki addig meg nem akarom szegénykémbe mindíg dugdosni!Bár mostmár egyáltalán nem vagyok biztos,hogy a foga miatt kel,ma pl 2X is evett éjszaka!Hát nemtudom...

Azt megkérdezhetem,hogy milyen jó tanácsokat adott a dokitok??Meg,hogy te akkor miben változtattál,amitől átaludta az éjszakát??Az egyik ismerősömmel beszéltem és ő azt mondta,hogy a "jó éjszakát"tejpéptől este fél 8-tól reggel fél 6-ig aludt a kisfia pedig előtte ő is kelt többször is éjszaka!

Megköszönném ha leírnád a doki tanácsait és,hogy te miket változtattál!

Köszönöm előre is és további átaludt éjszakákat kívánok nektek!

2010. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Szia,

Ne haragudj, nem vettem észre a válaszod!!

Azóta nekünk még mindig jobban alszik a kicsi, bár van, hogy felébred, de nem olyan vészes, mint amikor feltettem a kérdést.

Az is biztos segített, hogy közben kibujt a második fogacska alul, a doktor bácsi segítségével :). De most már a felsők dolgoznak ezerrel.

Amit szerinte adnunk kellett neki és talán valamelyik bevállt, homeos bogyók, Chamomilla és Borax 9-es. Amin hezitáltam, de végül beadtam neki, Sedafit PC fél szem összetörve, kicsi vízben. Két éjszaka adtunk neki panadol baby-t is, de azt csak amíg ki nem bújt a foga. Ebben a doktor bácsi is segített, mert segített átszakítani az ínnyét. Nagyon dúrvának hangzik tudom, de aznap éjszaka sokkal jobban aludt. Ha gondolod, próbáld meg ezeket, ha szimpik, nekünk úgy tűnik működik valami. Remélem segít!!

2010. okt. 26. 19:53
 15/16 anonim ***** válasza:

Köszönöm válaszod!

Nekünk sajna a Chamomilla nemnagyon vált be,de a SEDATIF PC-t és a Boraxot kipróbáljuk!Ezeket mind egyszerre adod be neki vagy mindeggyiket külön-külön???

A doki bácsihoz mi is elmegyünk és akkor megnézetem a fogacskáit bár nekünk még nem bújt ki egy sem!

Mégegyszer köszönöm,hogy válaszoltál további nyugodt éjszakákat kívánok(remélem apával is jobb a hangulat köztetek,így,hogy nyugodtabbak az éjszakáitok)Üdv

2010. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Szia,

Igen, egy időben adjuk be, de külön, hiszen a Sedafit-et ossze kell törni, a golyócskáknak pedig kell vagy 10 perc amire szétolvadnak. 5 golyót használunk. Ma rossz éjszakánk volt..de még mindig jobb mint pár hete. Kíváncsi vagyok nektek sikerül e!!

2010. okt. 27. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!