Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami szösz vagy haj került...

Valami szösz vagy haj került a fiam szemebe. Tegnap este vettem eszre, de maig nem sikerült kipislognia. Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is sokszor előfordult ilyen, én óvatosan ki szoktam szedni. Tiszta kézzel, a kisujjammal kihúzom az orr melletti szemzugba, onnan már könnyen ki lehet szedni. Az elején én is vártam, hogy majd csak kipislogja, de mikor már 2 napja benne volt és láttam, hogy zavarja, így oldottam meg a helyzetet.
2010. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nálunk is volt már ilyen. én forralt-lehűtött vízbe mártottam steril gézlapot, ami még megmaradt a köldökápolásból, és belefolyattam a vizet a szemébe. eszeveszett módon pislogott és sírt is, így gyorsan kimosódott neki, pár perc volt az egész, de mindketten csuromvizesek lettünk:)
2010. okt. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!