Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miután áttörte a babám ínyét...

Miután áttörte a babám ínyét a foga, mennyi idő, mire látszik is? Mire kinő? És ezután az első után már sorba jönnek a fogai? 7,5 hónapos. Ez az első foga.

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 06:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha áttörte kb 3 hét mire szépen látszik. És nem biztos, hogy jön folyamatosan a többi. Gyerekfüggő. Kislányomnak 8 hósan jött az alsó kettő, most 10 hós és még csak készülődik felül.
2010. okt. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg gyerekfüggő.

Az én fiamnak 3 hósan jött ki az alsó két foga. Aztán a többi folyamatosan úgy, hogy 1 éves korára 12 foga lett, és alig 14 hósan már 16 foga volt.

Sajnos azt nem tudom megmondani, hogy mennyi idő alatt nőtt ki teljesen. De az olyan hamar eltelt! Aztán meg jöttek sorban a következők...

2010. okt. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-3 hét, mire teljesen kinő az áttört fog. Nálunk 5,5 hósan jött ki az alsó kettő egy nap különbséggel, 7,5-8 hósan meg a felső 4 foga. Pár nap különbséggel. Szerencsére jól viselte. Most 9 hós, nem tudom mikor akar jönni a következő.
2010. okt. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ennyit várni az első fogra, hihetetlen :)

Az első kisfiamnak is 7,5 hónaposan jött ki az első. Tök boldog vagyok :)

De nagyon érdekes, hogy egyáltalán, semmilyen jele nem volt. Nem ment a hasa, nem volt láz, hőemelkedés, semmi.

Mondjuk az orra folyt 3 napig, de nem nátha szerűen, meglehet hogy ez volt a jel. :)

2010. okt. 10. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!