Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szilikon étkészlet vagy a...

Szilikon étkészlet vagy a bambusz étkészlet a jobb?

Figyelt kérdés
Hozzátáplálás előtt állunk és nézegetem a kínálatot, rengeteg féle van, pl bambuszból is szép osztott tányérok, de a szilikon tányérok is nagyon szépek, mindegyik tapadókorongos, egyetlen ami zavar hogy pl nem mikrózható a bambusz, de nem tudom a szilikon mennyire masszív. Nektek mi a tapasztalatotok?
2023. ápr. 17. 08:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amióta megint terhes vagyok, én érzem is a kapszula citrom illatát a már rég elpakolt tányérokon. Én általában kézzel mosok babacuccokat, de ha mégis beteszem mosogatógépbe (mert pl. az sterilizál is, és időnként jól esik a lelkemnek, ha el vannak gőzölve, amiket a baba csócsál), akkor utána leöblítem őket sima vízzel és utána már nincs citrom illatuk.
2023. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl rövid programot használtok? Nálunk akkor marad illata az edényeknek. Illetve a hosszúkás, zárt cuccokon érzem (pl. cumisüveg), de semmi egyében, pedig elég érzékeny az orrom.
2023. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
#11 vagyok, 90 perces programot használok, nálunk az a leghosszabb. De terhesség előtt én sem éreztem, most meg a porcelán tányéron is, ami nem olyan, mint a fa vagy szilikon, ami jobban magába szívja.
2023. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Amúgy babacuccot nem szoktam mosogatógépbe tenni. Nem az első gyerkőcöm, csak érdekelt ki melyiket próbálta, mert a sima kis műanyag tányérkák nálunk nem váltak be, az elsőm legtöbbször a tálcáról evett, a másodiknak vettem tapadós tányért de a műanyagot nehéz takarítani rendesen meg úgy beleivódik minden.
2023. ápr. 17. 16:26
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem, hosszú programot használunk legmagasabb fokotaton, mégis ott van a maradvány. Konkrétan a szilikon főzőkanálon érzem a legjobban. Azóta nem használom mióta egy-egy ételnek mosogatószer íze lett. Gyerek szilikonos cuccai így szóba sem jönnek, hogy ott mossam.
2023. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nézzétek, én ilyeneket használok:


[link]


[link]


Nagyon szeretem, nincs illata, környezetbarátabb anyagokból készül, mint a tabletta, nincs ezer kis műanyag zacskóba becsomagolva egyenként (engem ez nagyon zavar). Ki kell tapasztalni, hogy melyik programmal milyen minőségben működik, de én is 90 perces programon mosogatok, 50-60 fokon, így felveszi a versenyt a bolti tablettásokkal. Hátha valaki kedvet kap hozzá kipróbálni, elég kiadós, nekem egy mosogatáshoz kell 3 tápszeres kanál mosogatógép por, meg fél tápszeres kanál citromsav, hogy ne legyenek foltosak az edények.

2023. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!