Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mosogathatnám a gyermeke...

Mivel mosogathatnám a gyermekem étkészletét?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, h cumisüveg meg kistányérka meg kanál, mert én cif sensitivvel mosogatom a mi tányérunkat meg evőeszközeinket stb. és most kezdtem el a gyermekemnél haználni és még az övét is ezzel mosogatom, csak külön szivaccsal, de ha van jobb ötlet, v rosszul csinálom írjátok meg légyszi?!!!
2010. febr. 15. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:

teljesen jól csinálod :)

Én is külön szivaccsal mosom, 1 éves korukig pedig fertőtlenítettem is a cumisüvegeket, most már csak mindent elmosok forró vízzel!( 16 hónapos ikrek)

2010. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én azzal mosogatom el amivel a miénket is (pur, jahr) szerintem jól csinálod, látod, én nem is használtam külön szivacsot, de jó ötletet adtál, ezentúl fogok! :)
2010. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, megnyugodtam!!:)
2010. febr. 15. 14:38
 4/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
én is pont így csinálok mindent, kívéve, hogy Jar sensitive-t használok :)
2010. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam, nem is tudom, talán jar van itthon.

6 hónaptól 12 hónapig külön szivaccsal mosogattam a babám dolgait. Azóta ugyanazt a szivacsot használom. Most a "koszosabb" dolgoknak tartok külön szivacsot, pl: tepsi, fazék.

2010. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is külön szivacsot használok a baba eszközökhöz, vagy amiből sok van és bírja, az bekerül a mosogató gépbe. Mosogatás után még sterilizálok (ha 1 éves alatti a baba)
2010. febr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én valahol azt olvastam, hogy lehet szódabikarbonával is mosogatni, ezért amikor a jaros víz kiütötte a fiem arcát, erre álltunk át. tök jól leszedi a koszt.
2010. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is így csinálom. külön szivacs, ugyanaz a mosogatószer (pur).
2010. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!