Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok gyermeketeknek valamilye...

Adtok gyermeketeknek valamilyen vitamin készítményt?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves múlt, szerintetek kell neki valamilyen multivitamint adni vagy felesleges.? Tavaly télen 3x volt megfázva és sokszor hörgött. Ezt szeretném elkerülni, és szerintem akár mennyire változatos ételeket eszik annyi vitamin úgyse jut be a szervezetébe amennyi kellene.
2010. okt. 8. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Béres cseppet adok neki C-vitaminnal. Az én fiam i 1 évesmúlt, és 10 kg feett van, így már kaphatja a Bérs cseppet. Mióta szedem, sosem voltam beteg.:) Remélem ő sem sokat lesz.
2010. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! az én 2 éves fiam cebion multivitamin szirupot kap egy éve. nyáron tartottam szüneteket, de most már folyamatosan adom neki. nagyon szereti :)

a 9 hónapos kishugának cebion c-vitamint adok és most, amikor mindketten náthásak, normaflore-t. elfelezek nekik egy ampullával pár napon keresztül. ez is jó támogatás az immunrendszernek (ahogy a reklámban is van :) ), korábban mindig járt pocakfájás is a takonykór mellé. most ez elmaradt így.

2010. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én minden ősszel-télen, adok a lányaimnak valamilyen vitamin készítményt.Vitacolan,Actival-kid rágótabletta,Cebion szirup amiket már kipróbáltunk.Szerencsére nagyon ritkán betegek.
2010. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
semmit. az orvosok is egyre affelé hajlanak, hogy abszolút nem egészséges a nagy mennyiségű vitamin, a napi szükséglet pedig megfelelő étkezéssel biztosítható.
2010. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, bár még szopizik is. 20 hónapos. Ha bejönnek a nagy hidegek, akkor Cebion csepp,akkor mi is eszünk C-vitamint apával.
2010. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Multikid szirup vassal. Állítólag fontos a vastartalom, a dokim azt mondta, hogy ebben a korban ( 2 éves korától, most 3 és még mindig adom) nem elég az ennivalókban lévő vas mennyisége.
2010. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy éves lányomnak Vitacolan-szirupot adok,szerintem nagyon jó,az étvágya is jobb tőle.
2010. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!