Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van okunk aggódni a vigantol...

Van okunk aggódni a vigantol miatt? (nincs) bövebben lent

Figyelt kérdés
Ma voltam a patikában és megkérdeztem azt mondták az olajjal semmi gond, nem kell megilyedni csak a cseppentőt ne használjuk ezért ajánlották hogy vegyek szemcseppentőt 37ft.Meg is vettem szépen kényelmesen lehet vele adagolni .
2010. okt. 7. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a gond vele??Én mindig a fiam szájába cseppentek és mindig 1 csepp ment,nem több.
2010. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Ma már 8x leírták, hogy a hibás Vigantolok Magyarországon forgalomba se kerültek.
2010. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A cseppentőn a gumiban találtak valami káros anyagot azért nem lehet használni
2010. okt. 7. 19:34
 4/11 A kérdező kommentje:
de igenis forgalomba kerültek patikustól tudom!
2010. okt. 7. 19:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Leírták, de a betiltottak gyári számait mégis mindenki felfedezni vélte a saját Vigantolján... amúgy a szemcseppentő jó ötlet, csak ha már használtad az eredeti cseppentőt, az abból kioldódó anyag kb. rég visszafolyt az olajba. Aztán azt szívogathatod a másik cseppentővel. Hát, sok sikert hozzá, aki így is akarja, adja csak nyugodtan a gyerekének!
2010. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, ahhoz képest, hogy nem került forgalomba, a miénk is rajta van az OGYI listáján. Én inkább egyelőre nem adom, úgyis süt a nap, többször kiviszem. Majd lesz új, azt már kivárom.
2010. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azoknak szerettem volna segíteni akiknek még bontatlan üveg van mert annak a patikus szerint semmi baja !
2010. okt. 7. 19:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Én erről nem is hallottam, 4 hónapja adom a babámnak. Írnátok linket, hol tudok utána olvasni.
2010. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2010. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
köszönöm, enyém is rajta van a tiltó listán, remélem nem lesz baj!
2010. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!