Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oda szoktátok adni a védőnőtök...

Oda szoktátok adni a védőnőtöknek a babátok kinőtt ruháit, a megmaradt pelenkákat, vagy a már feleslegessé vált dolgokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 13:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, nagy a család és nem csalás természetesen.
2010. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

én eddig egy egy híján teli doboz k-vitamint adtam, pár kinőtt pelust, és pár olyan ruhát, amit én biztosan nem adnék rá a gyerekemre, mert pl. lila vagy rózsaszín. én ezeket a színeket nagyon nem szeretem és ha lesz is lányom, háááát nem hinném, hogy ráadnám ezeket.

adtam már üveges bébikaját is, amit a fiam nem evett meg, én meg balga módon vettem 4-et, 5-öt minden ízből az elején. most egy üveg próba, aztán ha bejön, veszek még neki.

ja és ő viszi el a már kiolvasott újságokat is, anyák lapja, baba magazin, nők lapja, ilyesmiket.

2010. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem,sajnos nem:(De nagyon szeretnék segíteni rászoruló embereken,gyerekeken,babákon,de sajnos nem tehetjük meg,nem vagyunk olyan anyagiakban.Amit pénzt kapok értük,vissza kell forgatnom a saját gyerekeimnek.Én amúgy nem a védőnőnek adnám,hanem elvinném rászoruló családnak.Max annyit szoktunk tenni,h sokkal-sokkal olcsóbban adjuk el,mint ami a reális ár lenne.
2010. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én már adtam tápszert,pelenkát, és ruhákat, meg cipőt kb 30 párat. Kaptuk a sógoroméktól, de én azokat nem adtam a fiam lábára, így odaadtam a védőnőnek. Jó helyre került minden.

De ami olyan, azt elrakom, mert szeretnénk még gyereket.

2010. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Hű de sokan válaszoltatok, köszi:)

Sajnos én sem szoktam odaadni a védőnőnek, mert nem tehetem meg.Szeretnénk még egy babát hamarosan (most egy kislányom van), és örülök, hogy nem kell mindezt még egyszer megvennem...

2010. okt. 6. 15:16
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon sok helyen még mindig a kisebbségnek adják oda a holmikat,ezért is mondtam h én nem a védőnőmnek adnám.Ő mesélte h volt h a saját cuccaikat adta oda ilyen családoknak,és a következő alkalommal amikor ment,akkor az odaadott etőszéküket látta kidobva az udvari szemétdombon.Egyszerűen kidobták,mert koszos lett..felénk az önkormányzat kifejezetten megmondta h átlag családoknak adják oda az adományokat.
2010. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem.


A 2. gyerek után maradt ruhákat eladtam.

A védőnő nem járt nálunk a pici 2.5 hós kora óta, most 10 hós. Nem segített semmiben.

2010. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!