Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan sikerül nektek eladni...

Hogyan sikerül nektek eladni feleslegessé vált babacuccaitokat?

Figyelt kérdés
Értem úgy, hogy babakocsi, járóka, ilyen nagyobb dolgok. Egy csomó helyen hírdetem őket és nem is drágán és senki nem akar jelentkezni, nekem meg nagyon kellene az ára meg nem szeretem őket kerülgetni itthon. Teszveszre is feltetztem őket, de csak 5000 ft-ot adtak volna a babakocsiért, ami egyébként egy 30-40ezer ft-os babakocsi. Mellesleg (mondjuk nem bánom, mert legalább nem kellett annyiért odaadnom) ki is lettem zárva egy kis figyelmetlenség miatt. Nem figyelmeztetve lettem, hanem egyből kivágtak. Szóval ezt az oldalt hanyagolnám inkább, mert csak bukik rajta az ember. Hol próbálkoztok, hogy eladjátok őket? Mit csinálok rosszul?
2010. júl. 29. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Én inkább vásárolni szoktam, de csakis az expressen.Az összes babaholmit ott vettem eddig.

Olyan cuccot választok, ami közel van hozzánk, hogy személyesen is meg tudjam nézni.

Próbáltad már azon az oldalon is?

2010. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Dettó ugyanúgy vagyok,mint te.Én sem tudom eladni a cuccaimat a teszveszen,ill. ha el is tudnám,nagyon áron alul úgy meg nem adom el!Két db légzésfigyelőt,meg egy mellszívót árultam egy csomó tartozékkal meg ajándékkal,ért vagy 15 ezret az egész (a mellszívó). És tudod mennyit akartak érte adni?4100 Ft-ot.Hát kösz.Csak a pénzem megy a listázási díjra,meg a minimálárra.Most talán megpróbálom a zsibvásárt,meg az expresst,ahogy itt mondják.Meg talán a mellszívóról vmi jobb képet készíteni.A zsibvásár ingyenes.
2010. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanúgy vagyok mint te...


hiába teszem fel 1 ftért a márkás, alig használt ruhákat, nem kell senkinek! Ha meg mégis, akkor 1 ftért megy el.

Bezzeg másnak az ócskább ruháiért meg komoly licitek vannak...

Ja, ha meg 200 ftért tettem fel őket, akkor fizettem a listázási díjat és így kész ráfizetés volt.

Próbáltam ruhacsomagként is, de úgysem ment...


Most az expresszre fogom feltenni a maradék többszáz ruhát:( Egy óriás komódot feltettem már, de az se kell a kutyának sem, pedig jó állapotú és jó áron is adom.


Nem tudom hogy másoknak hogy megy olyan jól az eladás, nekem meg miért nem:(

2010. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem, hogy van, akinek meg tök jól megy. Expresszre fel van téve ezer éve minden és eddig csak a hintánkat vitték el, nagyon jó áron, rááadásul működésképtelenül, mert meg kellett javítani. Nem tudom már, mit csináljak. Lehet, megnézem a zsibvásárt. Pedig nagyon jó kis cuccok, az a pofátlanság, hogy van egy csomó megfigyelőd, aki csak arra vár, hogy bagóért elvihesse. Hát nem tudom, de nekem lesülne a bőr a képemről, ha egy 15-20 ezer forintos dolgot 4-5ezerért nyernék meg és csak annyit adnék neki, ez nagyon nagy lehúzás. Hogy az expresszes hírdetésekre meg miért nem jelentkeznek, nem értem. Nem hiszem, hogy olyan nagyon sokan vesznek újonnan ilyen nagyobb babacuccokat, mert minden nagyon drága. Jó lenne, ha olyan is írna, akinek sikerül. :)
2010. júl. 29. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok,csak még annyit,h én terhesen alig tudtam összehalászni mindent..vagy ezer fele fizettem postaköltséget.Folyton azt vadásztam,kitől lehetne egyszerre mindent megvenni.Tényleg nem tudom h a mai kismamák hogyan gondolkodnak..Az igaz,h az árak is lentebb mentek,akkoriban tavaly nyáron 5000-en alul nem láttam Avent mellszívót,elektromosat meg 20-on alul.Most elektromos van 5-ért,kézi meg 2000-ért.Hogy van ez?
2010. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az én babakocsim is akkor 25000 volt, most meg 10000-ért van fent némely felhasználónál. Szerintem nekik is nagyon kell a pénz és nem tudják kivárni, amíg megveszi valaki. Amúgy meg boltban annyi, amennyit a kérdésnél írtam, én szerettem volna érte úgy 20-at kapni. Így hát maradt az expressz, csak nem szeretem, ha hívogatnak telefonon, ezért jobb lett volna Teszveszen eladni. Meg azért is, mert már az expresszen is egyfolytában alkudoznak, mint a piacon, de nagyon pofátlanul, amit nem bírok. Bezzeg ha pár ezerrel tööbre tenném fel, hogy lealkudhassa, már fel sem hívna senki. Nem lehet mást tenni, csak várni. :(
2010. júl. 29. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted, hogy hivogassanak, akkor ne add meg az expressen sem a telcsi számod, sem az e-mail címed!Ott is lehet olyant, hogy csak privit ír az érdeklődő a hírdetőnek.Elolvasod mit ír, és ha akarsz válaszolsz, ha nem, akkor nem.Igy el tudod kerülni a felesleges telefonálókat.

Amúgy én nagy nehezen találtam itt a környéken valakit, aki babaruhákat árul.Azóta úgy veszem tőle a cuccokat, hogy amit kinő a lánya, már megyek is érte.Hát így nem kell nézegetnem a hírdetéseket.

Sok szerencsét!

2010. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!