Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oda szoktátok adni a védőnőtök...

Oda szoktátok adni a védőnőtöknek a babátok kinőtt ruháit, a megmaradt pelenkákat, vagy a már feleslegessé vált dolgokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem. Mindent eltettem, bízva abban, h összejön a kistesó.

Ami pedig olyan, azt odaadtam azoknak a barátnőimnek, akik utánam szültek nemsokkal.

Miért? Te?

2010. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem, én barátnőknek szoktam továbbadni, ui. tőlük még vissza tudom kérni, és még vsz kelleni fognak. :)
2010. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen.

azokat a darabokat elvittem amik nem váltak be nekünk és tudom hogy nem fogom használni.

két zsák ruhát vittem nekik. tudom hogy el is adhattam volna de ha segithetek is vele, másnak jól jött. akkor épp nem volt árviz meg ilyesmi mert arra tartogattam csak már nem tudtam hová tenni..

2010. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem. Van a családban olyan baba, akinek tovább tudom adni. Ami meg nekik sem kell, azt eladom (legalábbis szeretném). Nálunk már biztosan nem lesz több baba (4 van), de úgy gondolom, az a kis pénz is jól jön, amit eladva kapok értük..
2010. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én sem, eltettem a kistesónak, egyébként meg amit tudom hogy már nem kell nekünk azt azért tettem el ha a családban lesz baba oda tudjam adni. Mondjuk a kinőtt pelusokat odaadnám, de a baráti körünkben is több baba van, oda adtam a nem kellő pelusokat, bébiételeket.
2010. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is adtam már le nekik dolgokat és nálunk mások is szokták ezt tenni.
2010. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kinőtt pelenkát adtam neki még kezdetben, de aztán kiderült, hogy az ismerősök között van rászoruló. Ruhákat és játékokat nem adok senkinek, mert kellhet még a családban. Ha te nem akarod eltenni vagy eladni a felesleges holmikat, akkor a védőnőn keresztül biztos el tudod ajándékozni.
2010. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én még nem adtam, mert jön a családban nemsokára egy másik baba, és ő kap(ott) meg mindent. Viszont van egy csomó játékunk, amivel nem játszik a gyerek, és egyébként is iszonyat mennyiség gyűlt össze két év alatt, abból fogok bevinni a védőnő+gyerekorvos rendelőjébe, mert ott szükség van rá. (állítólag nagyon lopják őket, de hát emiatt most ne legyen ott semmi?)
2010. okt. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Maximum kölcsön adok dolgokat, mert még szeretnénk további gyereket (két kislányunk van), és valószínű, ha már lezárult a babaprojekt, akkor elajándékozom, mert mi is a ruhák 90%-át kaptuk, eddig cipőn kívül alig vettünk valamit, úgy, hogy 3 éves a nagyobbik lányom.
2010. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem, egyrészt mert 3-4 héten belül megérkezik a kistesó, másrészt mert nagy a csalás, gyermektelen húgom és unokatesóim vannak, inkább nekik adom a kinőtt ruhákat.
2010. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!