Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázmérős módszert pontosan...

Lázmérős módszert pontosan hogyan csináljuk?

Figyelt kérdés
3 napja nincs széklete a babánknak. Nagyon görcsöl miatta a hasa. Próbáltuk a lázmérővel kicsit megpiszkálni de semmi. Gondolom rosszul csináltuk. Segítsetek
2010. okt. 5. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

én azt szoktam, h pont ott a fenekét jól bekenem popsi krémmel, ez ingert ad neki...nekünk beválik...

a lázmérő végére is szoktak krémet tenni, én még nem próbáltam!!!

2010. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak simán bedugom neki a lázmérőt a popsijába, kb addig tartom bent, amíg a lázat mérném. Sokat mocorog közben a kislányom (6 hónapos) és ez elég inger neki. Sokszor már közben kakil, de ha nem is rögtön, akkor hamarosan miután feltettem rá a pelust.

Ha semmi nem használt adtam neki cukros kamillateát. (1 dl kamillateába karamellizáltam 1 teáskanál cukrot, és langyosan megitattam vele.) Persze reggel "éhgyomorra". Úgy gondolom, ha még eszik éjjel a babád,akkor a reggeliként elfogyasztott tej, vagy tápszer előtt. Még aznap meghozta a várt hatást.

2010. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy bekentem popsikrémmel lázmérőt meg a fenekét, beledugtam, mintha mérném, olyan mélyre (vigyázni kell, nehogy túl mélyre menjen) és óvatosan köröket írtam le a lázmérővel. Remélem érted... Ez nálunk mindig bevált.
2010. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én ugyanúgy csináltam, csinálom, ahogy az utolsó írta. krém és kis körök a popsiban és jön is a kaki.
2010. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!