Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok akiknek elöbb jött a...

Azok akiknek elöbb jött a kistesó, mint szerette volna, az hogyan tudta feldogozni?

Figyelt kérdés

14hónapos a Kicsajszim és szeretnénk majd kistesót,de évekkel késöbb!sokszor eljátszok a gondolattal,h mi lenne ha elöbb jönne és mindig frászt kapok,ha megint terhes lennék!szeretnék visszamenni melózni,rákészülni a kicsire anyagilag jobban,stb...az akinek "becsúszott"(de utálom ezt a szót)a tesó,mint szerette volna az hogyan reagálta le?elment abortuszra vagy bevállalta,h ha már megfogant akkor jöjjön?!aki az abortusz mellett döntött az nem bánta meg?nem szokott azon gondolkodni,h most ennyi és ennyi hetes terhes lennék,most itt tarhatna a fejlödésben,ekkora lennék kiírva,most születne meg kb.,kislány lett volna vagy kisfiú,stb...?vagy próbálja az egészet elfelejteni és nem gondolni ilyenekre?

ki hogyan döntött?hogyan fogadta el?

köszi a válaszokat


2010. okt. 5. 11:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nagyon túlgondolkodod ezt a témát,de nem értem miért,hisz nem vagy a közelébensem h terhes légy.Védekezzetek többféleképpen is,h tuti legyen a dolog.De a mindennapjaidba nem kellene h beépüljön ez a gondolatsor,mert felesleges.
2010. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
igen,lehet,h igazad van csak néha át fut az agyamon ez a kérdés és kíváncsi voltam,h mások hogyan gondolják,hogyan oldják meg,mit gondolnak erröl...
2010. okt. 5. 13:20
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 2 hónapos a kisfiam és mi óvszerrel védekezünk,mindketten úgy döntöttünk a párommal,hogy ne szedjek újra fogamzásgátlót,de ha véletlen "becsúszna" soha nem vetetném el,mert nem véletlen "csúszott" be.A párom és a bátyja közt 10 hónap körkülönbség van és olyan mintha ikrek lennének,szerintem ez is fantasztikus érzés lehet nekik.Mi azt szeretnénk,ha kis korkülönbséggel születne a 2. babánk és még szeretnénk egy "késői" babát is.Ez azt jelenti,hogy most leszek 28 éves,szeretném ha a 2. legkésőbb 31 éves koromra meglenne és még vállalnék egyet úgy 38-39 éves koromban.Amikor a kisfiam született a szobatársam 38 éves volt és kb 32-nek látszott.Én is szeretnék visszamenni dolgozni,hiányzik a munkám,de ha a kisfiamra gondolok és ránézek ez gyorsan elmúlik és arra jutok,hogy sok gyereket akarok...
2010. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!