Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-hónapos baba ehet danonínot?

8-hónapos baba ehet danonínot?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Nem.
2010. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%

NEM, mert tejtermék.

Nagyobb gyereknek is inkább natúr joghurt + lekvár. amiben nincs aroma, tartósítószer, színezék, állományjavítós, stb...

2010. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A védőnő azt mondta, hogy ehet 8 hónapos baba gyűmölcs joghurtokat! A danonino is az vagy nem??
2010. okt. 5. 13:05
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Szia! Szerintem a danoninoba is van tartósító...stb

Ne adj még neki!

Próbáld ki a natúr joghurtot keverj bele különböző gyümölcsöket,esetleg túrót,vagy még reszelhetsz bele babapiskótát!Variáld ezekkel,és kitapasztalod melyik jön be a babádnak.

Kislányom 13 hónapos,és még csak ilyeneket eszik,szerencsére imádja!!!:):)

ÜDV!

2010. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

szia

az én kislányom 10 hósan kapta (védőnő tanácsára) és 1-2 hét múlva már rendes joghurtokat és krémtúrókat evett.

szerintem várj még egy kicsit vele

2010. okt. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Az enyém eszik bármilyen joghurtot, meg pudingot és túró rudit 8-9 hónapos kora óta. Mert ugye valamit ennie kell. Fényevő nem lehet! Tejtermék de nem tej!
2010. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Én ekkor natur joghurtot adtam, túrót, de ma már 1 éves, kap danoninot is. Örülök, hogy megszerette a natúr joghurtot, mert ha mást nem is akar enni, az mindig bejön, és egészséges. Jó tanácsként fogadd el, hogy nem jó, ha korán rászoktatjuk őket az édes nasikra, mert később csak gond van belőle. Minden jót nektek!
2010. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen tejtermékek adásának minimum ideje a 9 hónapos kor. Ezt egy könyvben olvastam.
2010. okt. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

8 hónapos kortól lehet adni tejTERMÉKEKET (vaj, tejföl, joghurt, túró)! A tejtermék nem egyenlő a tejjel, mert számtalan gyárátsi folyamaton megy keresztül, mire túró, joghurt vagy éppen tejföl lesz belőle.

az én fiam csak a natur joghurtot hajlandó megenni keksszel vagy esetleg hozzá kevert gyümölccsel. A Danoninotól öklendezett! Nem csoda, hiszen csupa cukor, még én sem bírtam megenni, pedig aztán mindenevő vagyok...

2010. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne adj, nekem a gyerekorvos mondta, h még nem adhatok Danoninót a 4 hónapos kislányomnak, pedig még szándékomban sem áll adni. Viszont ismerek a környékünkön egy anyukát, aki azzal dicsekedett másoknak, h az ő 4 hónapos lánya már eszi a Danoninót. Háááát....Lesz még idejük megenni azt is,szerintem sem szabad elsietni, főleg mert tartósitószert tartalmaz.
2010. okt. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!