Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Brigitta...

Mi a véleményetek a Brigitta névről? Szép név?

Figyelt kérdés
Becézve Brigi, Brigusz lenne.

2023. jan. 13. 13:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
80%
Én az vagyok. Nem szeretem. Számomra nagyon negatív hangzása van.
2023. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem semmi baj nincs vele. Bár nekem a Brigi mellett inkább a Gitta becenév jön be.
2023. jan. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
87%
Bármilyen nevet leírhatsz, nem lesz olyan, hogy mindenkinek tetszik, mert mások az ízlések. Ha neked és a párodnak tetszik, akkor adjátok!
2023. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
53%

Brigitta vagyok.

Gyűlölöm a nevem 🤣🤣🤣

2023. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
44%
Túl kemény a hangzása és szerintem kicsit öreges is. Most születendő babának biztosan nem adnám.
2023. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Tényleg kicsit komoly és öreges, de attól még jó.
2023. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
29%
Brrr...
2023. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%
Én is Brigitta vagyok. El sem tudom képzelni anyámék mit éreztek mikor pont ezt kiválasztották.😂
2023. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
15%
Nem szeretem ezt a nevet, olyan nehéz szex közben kimondani.
2023. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem Nem szép név, de önmagában a Gitta, meg Gittusként tetszene. Tehát, és pl Gitta lennék szívesen, valami kevésbé beceneves második keresztnévvel, tehát pl Gitta Antónia, Gitta Andrea, Gitta Angéla, Gitta Abigél, Gitta Barbara. Brigitta nem lennék szívesen. Az eleje az úgy nagyon recseg-ropog, szinte törik, töredezik maga a szó, túl "ropogósan" hangzik, addig még úgy jó lenne , hogy Bri (mint pl a Briannában is van), de utána lecsapja az egészet egy g-vel, ami nem illik oda már utána, így "röcsög", egy ilyen "göröngyös út", és akkor szóval, ha a közepe nem jó, meg nem is illik össze a végével, a vége nagyon jól cseng, az eleje az meg olyan színtelen nekem a Brigitta névnek. Úgy törik össze-vissza az egész szó. És utána még két ilyen törős hang a dupla t-vel. Ezek a mással hangzók így nem mutatnak jól együtt, ennyien "egymás mellett". De amúgy lehet jó a Brigitta is akár első keresztnévnek,ha tud mögé valaki valami olyan másodikkeresztnevet raki, ami kicsit emel rajta, elegánssá tetszi, csillogóbbá, de nem túlzottan "csillogóvá".

Pl Heléna, Henrietta, Mirabella, Mirella; Tünde az még kicsit határeset, mert az se a kedvenc nevem,xd ; Patrícia, Paulina, Norina, Adélia ---sima Adélt szintén nem adnék,mert fiús, de így szép, de ennél vannak még szebb nevecskék is. ♥ :) De inkább elé adnék egy másik keresztnevet; első keresztnévnek. ♥ :):) Zelma, Katalin, Angelika --ezek még mögé javaslatok, hogy Brigitta utánra; de elé is mindjárt lehet, hogy írok majd. :):):):):)

| Szóval nekem a Brigitta olyan, mintha lenne egy alapból poros kocsiút, és azon lenne egy ilyen jeges tócsa, és morzsolódnának alattunk a kereket, vagy a jég, de inkább, ahogy a kavicsok mocorognak,eltolódnak a kocsi alatt;ahogy halad. |

Ofélia Brigitta, Orsolya Brigitta, Andrea Brigitta, Dalma Brigitta, Aléna Brigitta, Tamara Brigitta, Bítia Brigitta, Xénia Brigitta, Roxána Brigitta, Cintia Brigitta, Karolina Brigitta, Dominika Brigitta, Amélia Brigitta, Laura Brigitta stb.


Bocsi,ha valami nem jót írtam, elnézést kérek. ♥ ♥

2023. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!