Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zenóbia, Palóma, Arlette,...

Zenóbia, Palóma, Arlette, Brigitta, Bella névről vélemények?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Bella!! A Brigitta is viselhető, normális név, de nekem nem tetszik. A másik hármat remélem te sem gondolod komolyan.

Palóma...:D Jesszus :D

2012. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk a kutyust hívják Bellának. :) Gyereknek nem adnám egyiket sem.
2012. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Bella:)

Es talan meg az Arlette. Sosem hallottam, de kulonleges.

2012. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Anyukám folyamatosan üldöz a Zenóbiáért - nagyon szeretné, ha ezt adnám a kislányunknak. :) Igazából érzelmi alapon nem akarom, mert a második édesanyámat így hívták, és 11 voltam, mikor elvesztettem. :(
2012. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Bella tetszik. Ha kislányunk lett volna, ez a név esélyes volt, bár Annabella lett volna egész pontosan.

A többi különösebben nem tetszik, az első három főleg nem.

2012. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Zenóbia - borzalmas

Palóma - kávé

Arlett - borzalmas

Brigitta - viselhető, bár nekem nem tetszik

Bella - szép, bár tényleg sokan adják a kutyáknak, illetve az Alkonyat-sorozat főszereplője is Bella


Tehát ha nem akarsz kiszúrni a gyerekeddel egy életre, akkor vagy a Brigittát, vagy a Bellát választod.

2012. okt. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%
Bellarol mindig a debella jut eszembe. Zenobia egyáltalán nem tetszik, Paloma es Arlett igen, Brigitta közömbös.
2012. nov. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%

A Paula és Paulinában volt Zenobia, Paloma márkájú kávét iszom naponta..szóval ez a kettő alapból kiesett.


Bella inkább kutyusnév, Brigittával tele a padlás, de az Arlette meg nagyon furcsa egy magyar kislánynak.


Mindent összegezve főként Brigitta az, ami szerintem ezekből oké.

2012. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
Mikor egy nevet borzalmasnak ítél valaki, kinyílik a bicska a zsebemben. Szívesen visszakérdeznék ilyenkor, hogy mi az illető neve.
2012. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Palóma jelentése: galamb. A galambokra meg én vhogy nem tudok madárként tekinteni, nekem ők repülő patkányok. Bocsi :D


Brigitta, Bella nagyon szép név. Bellának ugye eleve a jelentése is az, hogy szép. Ezek nagyon tetszenek. Másik kettőről még sosem hallottam, de nem tetszenek.

2012. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!