Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zenóbia, Palóma, Arlette,...

Zenóbia, Palóma, Arlette, Brigitta, Bella névről vélemények?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 21:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kedves 9-es. Daniella a becses nevem, amit szintén borzalmasnak tartok. :) De mégis miért baj, ha le merem írni, hogy szerintem egy név borzalmas?
2012. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Arlette meg a Bella tetszik:)
2012. nov. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mert ha képes vagy leborzalmasozni egy anyuka által választott nevet, közel jársz ahhoz is, hogy az anyuka szemébe mondod, hú de ronda a gyereked. Csak azért, mert Neked nem tetszik.


Van egy dokufilm, ahol összeszednek egy csapat szőke hajú, kék szemű embert, egy börtönbe zárják őket, és állandóan alázzák őket a haj- és szemszíneikért. Tkp. mindenkinek át kéne esnie egy ilyen két héten, és akkor nagyon visszavennének az emberek az arcukból.

2012. nov. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hát, no comment. :) Soha nem mondtam még egy anyukának sem azt, hogy de csúnya gyereke van, és nem is fogom. Sok kicsivel találkoztam, de rondának egyik se volt nevezhető.

Másrészt a kérdező véleményeket kért, nem pedig nyalizást, hogy mindegyik név szép. Tudod, a borzalmas is vélemény.

2012. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem nyalizás. Csak az elmúlt három hónapban, mióta olvasgatom a kérdéseket, ez kb. a 150. ilyen kérdés, és nagyon idegesítő az állandó leszólása a másik embernek. Persze csak kismama vagyok, csurig hormonnal és érzékeny. De én is 2 embertől kaptam meg, hogy "micsoda?" a névre egy másik fórumon. (Kb. egyenlő a borzalmassal.) Itt pedig lepontozták egy olyan kérdésnél, hogy mi lesz a neve. Neked hogy esne?
2012. nov. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a Hanna a kedvenc nevem mióta az eszemet tudom, és mostanában divatnév. Ez is kapja az osztást, hogy nem szép, meg divatnév, mégse duzzogok. Sőt. Volt egy kérdés a Daniella névről, aminél sokan leírták hogy csúnya, meg cigányos, mégsem esik rosszul, hiszen ez egy vélemény. Amit ráadásul én is így gondolok, hiszen szerintem ez egy borzalmas név. Mégsem változatom meg, és nem rinyálok, hogy másoknak nem tetszik.
2012. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mindig lesznek olyan nevek, amelyek másnak nem tetszenek. Ezen kár összeveszni. Nekem pl tetszik a Daniella. De nálunk azért volt sokáig hiszti, hogy miért csak 1 nevet adok a kislányomnak. Mivel a mi családunkban divat volt a 2 keresztnév, de én úgy voltam vele, hogy úgy is csak egy néven lesz szólítva a gyerek, akkor minek neki 28? És ezt is úgy, hogy itt Olaszországban eleve sokkal nagyobb divatja van a több keresztnévnek, itt 4-et is lehet anyakönyveztetni! Sértődött picit a család, de elfogadták. Akkor is Szofinak hívnák a lányom, ha mellette még lenne Emma, Eliza, Elvira, Kunigunda vagy akármi. Tehát már csak ezért se lenne értelme a többi névnek. Ha az ember elnevezi a gyerekét, akkor a saját véleménye számítson elsősorban. Ha meg itt kikéri a véleményünket, akkor egyrészről számítson arra, hogy kap negatív kritikát, másrészről viszont, ha már kikéri a véleményünket, akkor a kedves kérdező is tudja már valahol, hogy az a név nem passzol vagy nem jó. Más különben miért kérné ki?
2012. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem olyan jók

Ami jó pl. Flóra, Boglárka

2014. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bettina, Blanka
2014. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Olivia

Aletta

2014. júl. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!