Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Atopiás dermatitise van a...

Atopiás dermatitise van a kislányomnak és nagyon csúnya foltok jöttek ki az arcán. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szteroidos kenőcsöt kaptunk a bőrgyógyásztól, de sokan azt javasolták, hogy ne használjam, amit természetesen elfogadok. De miért nem javasolt? Akkor viszont mivel kezeljem, mert illat- és színezékanyag mentes fürdetőt, olajat, hidratálót használunk és még így is csúnya foltok jelennek meg rajta.

Előre is köszi mindent.


2008. dec. 26. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk is ez van, de nem csak az arcán!

javaslom a sanatopic krémet, nézz utána a sanatopic.hu-n, ja és mi most tértünk rá a mosódióval mosásra, foltjaink már eltűntek.

2008. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eloszor is, a steroidos kremet felejtesetek el. Semmi szuksege nincs egy gyereknek arra h ezzel mergezzek. Habar ez a legyeszerubb modja a tuneti kezelesnek. A helyzet, h steroidos kremtol nagyon gyorsan elmulik az ekcema , azonban ha nem hasznalod folyamatosan, akkor egyik pillanatrol a masikra kiujul. Arrol nem beszelve, h a eloszor azt kellene megallapitani, h valojaban mi is van az ekcema hattereben. Ugyanis az nem magatol jon elo.

A helyzet , h az en babamat latta a jo par orvos (gyerekorvos, borgyogyasz....). Egy kicsit elegem lett mar abbol , h mindenki loki a hulyeseget...es ekkor elvittem BIOREZONANCIA vizsgalatra, akarmilyen koru csecsemon elvegeznek. Megallapitottak, h nagyon sok mindenre allergias a babam, holott HA PREV tapszert eszik.

Na mind1, a lenyeg , h 4 kezeles utan teljesen elmult az ekcema , ennek mar hosszu ideje, es azota sem ujult ki. Uh en ezt csak ajanlani tudom mindenkinekn , aki ezzel a problemaval kuzd. Gyogyszerek es fajdalom nelkul , akar egy het alatt megszuntetheto. Remelem segitettem:)

2008. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat, bizony óriási segítség ez nekem!!! Még egyikről sem hallottam eddig, mivel a gyerekorvosunk azt mondta, hogy nem kell ebből különösebb ügyet csinálni. Más meg nem tartja magát hozzáértőnek.

Még egyszer nagyon köszönöm!!!

2008. dec. 27. 09:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Homeopátia: Halicar kenőcs + sűrűn hidratálni a bőrt: babé omega 3y6 testápoló. Ha írsz privit és konkrét kérdéseket szívesen válaszolok, szerencsére már tünetmentes a kislányom de fél évet szenvedtünk és ezalatt végigjártam kb 10 orvost: bőrgyógyász, homeopata, gasztroenterológia stb
2008. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!